Gastro Paczka – opinia

Blog przez żołądek do serca

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla
Gastro Paczka – opinia

Gastro Paczka jest jednym z popularnych i zachwalanych cateringów dietetycznych. Jest tani, zdrowy i ponoć smaczny. Na naszej stronie testujemy cateringi dietetyczne więc i na Gastro Paczkę musi w końcu nadejść pora!

Gastro Paczka – kod rabatowy

Kod rabatowy 5% na zamówienia w Gastro Paczce – BIE60132

Tutaj powinna pojawić się opinia

Ale jeszcze jej nie ma 🙁

Dotychczas nie mieliśmy okazji na to, aby sprawdzić jak radzi sobie Gastro Paczka, ale może właśnie dzięki Tobie dostaniemy taką możliwość!

W czasie zakładania konta na Gastro Paczce każdy dostaje kod rabatowy, którego może użyć znajomy, aby osoba polecająca dostała dodatkowe punkty do skarbonki. Uzbierajmy razem punkty potrzebne do zamówienia diety!

Informacja dla Gastro Paczki

Drogi cateringu, którego kod polecający wrzucamy na naszą stronę – bardzo proszę do nas napisać na kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, żebyśmy mogli uzupełnić tę brakującą opinię na temat Waszego cateringu!

Jeśli trafiliście tutaj z Google’a, to jest nam niezmiernie miło, że spoglądacie na naszą stronę, trafiając do nas z SERPów.
A może dział marketingu/agencja w końcu do mnie trafiła, bo sprawdziła Analyticsa i pomyślała „no co to jest za przez-zoladek-do-serca!!”?

Trafiliście przez maila, którego do Was wysłałem? No widzicie, jak się wami interesuję!

Niemniej jednak – widzicie, że mój kod jest używany w zamówieniach lub jesteśmy naszą stroną wysoko w Google. Takie „testy”/”opinie” opłacają się nie tylko pod kątem sprzedażowym, ale po prostu PR-owym.

Wy potrzebujecie mnie, a ja potrzebuję Was. Taki ying i yang mało kiedy można spotkać. Zróbmy razem coś pięknego. Opowiem Wam nieco o moim projekcie, którym trafiam przez SERPy do serc Waszych Klientów, a Wy mi możecie w tym pomóc. Zrobimy dwie pieczenie na jednym ruszcie 🙂

A teraz nieco o Gastro Paczce

Kiedyś doszliśmy do wniosku, że wartałoby zrobić recenzję Gastro Paczki. P. Jakubiak pojawia się wszędzie – w reklamie cateringu, MasterChef’ie Juniorze, reklamie banku BPS, boimy się, że za niedługo zacznie wyskakiwać zza sałaty. Ostatnio nawet pochwalił się spadkiem swojej wagi, co fajnie mogli podciągnąć jako reklama Gastro Paczki. Nie widzieliśmy jednak takiego ruchu z ich strony.

Wydaje się nam, że ich jedzenie może być naprawdę smaczne – dużo ludzi u nich zamawia, pojawiają się wszędzie, powinni również pojawić się na naszych talerzach.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli nasze poczynania w Internecie w jakikolwiek sposób wpłyną na to, że klientów w Gastro Paczce czy jakimkolwiek innym cateringu po prostu przybędzie.