Reklama na portalu
Przez żołądek do serca

Reklamy dla cateringów dietetycznych, restauratorów i wszelkiego rodzaju portali około kulinarnych i jedzeniowych.

Głowisz się nad tym w jaki sposób zareklamować swój catering dietetyczny, restaurację lub zwiększyć widoczność swojego portalu? Na przez żołądek do serca robimy to na kilka sposobów.

Przeczytaj nasze sposoby na promocję Twojej firmy!

Reklama na portalu Ekologiczny Biegun

Dostępne formy reklamy

Opinia o restauracji

Opinia o cateringu dietetycznym

Potencjalni klienci każdego cateringu dietetycznego zanim zamówią dietę, w pierwszej kolejności szukają opinii na temat diety pudełkowej. My przygotowujemy obszerną opinię na temat danego cateringu dietetycznego i pozycjonujemy go w Google. Wystarczy 5 dni diety, a na zapytania w Google’u o opinie Twojego cateringu, wyświetli się nasza opinia.

Na pewno chcesz dowiedzieć się więcej – napisz na kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl i ustalimy szczegóły!

 

Jeśli jesteś cateringiem dietetycznym, to będziemy mieć dla Ciebie jeszcze kilka propozycji.
Zgłoś się do nas!

Opinia o restauracji / kawiarnii

Sztandarowym powodem dla założenia naszego portalu było tworzenie opini na temat restauracji, w których byliśmy i późniejsze pozycjonowanie opinii, dzięki czemu użytkownicy Google oprócz oferty restauracji, mogą przeczytać również naszą (pozytywną) opinię.

Przeczytaj więcej o reklamie w restauracji.

Do niektórych restauracji przybywamy sami – w zależności od nastroju, od niektórych z nich czekamy na wiadomość.

Jeśli wciąż nie byliśmy u Ciebie, napisz na kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, dogadamy się!

Opinia o restauracji
Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany

Jako restaurator / właściciel cateringu dietetycznego / SEOwiec zajmujący się widocznością stron w Google (niezależnie od tematyki), na pewno wiesz, że ważne są artykuły sponsorowane, dzięki którym możesz dotrzeć do kolejnych potencjalnych Klientów. To również umożliwiamy, wciąż rozwijając naszego bloga na tematy kulinarne i około kulinarne, a naszą stronę odwiedza miesięcznie średnio 50 tys. unikalnych użytkowników.

Koszt oraz więcej informacji na temat artykułu sponsorowanego uzyskasz kontaktując się przez adres e-mail kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl.

Link w istniejącym artykule

U nas możesz również dodać link w już istniejącym artykule. Dzięki temu nie przeznaczasz czasu na pisanie artykułu, a zamiast tego dostajesz wartościowy link z wybranej przez Ciebie podstrony.

Ta usługa jest dodatkowo płatna (w zależności od artykułu są inne stawki), a koszt możesz poznać po kontakcie mailowym – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl.

Link w istniejącym artykule
Link na podstronie z miastem

Link na podstronie z miastem

Specjalnie dla cateringów dietetycznych stworzyliśmy podstrony, które są dedykowane frazami z „śniadanie miasto”, „dieta sokowa miasto” oraz „catering dietetyczny miasto”, np. https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/catering-dietetyczny/krakow/ – tutaj generujemy ruch na zapytania o cateringi dietetyczne w Krakowie. Dzięki zostawieniu linku na podstronie lub wzmiance w treści, możesz zdobyć Klientów, o których tak zabiegasz! Obiecujemy, że nie będą zamawiać tylko diety testowej!

Ta usługa jest dodatkowo płatna, a koszt możesz poznać po kontakcie mailowym – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl. Na pewno dobierzemy coś szytego na miarę.

Prowadzenie social media

Czym byłaby firma bez pokazywania się w sieci społecznościowej? Teraz każdy siedzi na Facebooku, Instagramie i innych portalach, więc tam też musimy zaatakować, żeby polepszyć kondycję firmy, którą prowadzimy.

My również prowadzimy social media – zarówno dla siebie jak i naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej szczegółów na ten temat – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl.

Prowadzenie social media

Żyj nie tylko z polecenia od stałych Klientów!

Nie będziemy oszukiwać – już nie żyjemy w czasach, gdy system poleceń znajomych jest jedynym sposobem na znalezienie restauracji, cateringu czy nowego sprzętu do kuchni. Coraz więcej osób przenosi się do sieci i to właśnie tutaj powinniśmy się promować.

Oczywiście, wciąż należycie wykonana praca czy dobry produkt jest najlepszym powodem do polecenia, lecz nie każdy ma możliwość uzyskania rekomendacji od znajomych czy rodziny. Wtedy z pomocą przychodzi Internet, w którym wyszukujemy potrzebnych nam usług. W ten sposób wytwarza się podaż użytkowników Google, którą można wykorzystać na swoją korzyść.

Razem z nami możesz wypełnić tę lukę i cieszyć się ze zleceń!

Przez żołądek do serca… nowych Klientów. Twoich Klientów!

Ostatnia aktualizacja