Kawiarnie

Cafe Manggha

Cafe Manggha

Jesteś w Krakowie i zastanawiasz się nad miejscem z dobrą kawą? Manggha Cafe to odpowiedź na Twoje potrzeby, ale czy na pewno napijesz się kawy?

NANAN

NANAN

NANAN jest jedną z kawiarnii / cukierni, którą obserwujemy na mediach społecznościowych od bardzo dawna. W końcu ich sprawdziliśmy!

Co bądź

Co bądź

Często ciężko nam się zdecydować gdzie pójść na kawę, coś słodkiego czy inne pyszności. Tym razem trafiliśmy do co bądź. Sprawdź naszą opinię

Lokalizacja Bistro

Lokalizacja Bistro

Spragnieni kawy, spragnieni słodyczy. Google Maps i nagle pokazuje się nam ta lokalizacja – Lokalizacja Bistro. Ciekawe… Sprawdźmy to!

Big hat of coffee

Big hat of coffee

Jesteś w Krakowie? Chcesz wypić dobrą kawę i zastanawiasz się nad Big hat of Coffee? Sprwadź naszą opinię na temat ich lokalu!

Moodro bistro & cafe

Moodro bistro & cafe

Moodro bistro & cafe? Dobra kawa i ciasto? My spróbowaliśmy czy Moodro się spisuje, sprawdźcie naszą opinię na temat tej kawiarni!

Pączki w Maśle Czechowice

Pączki w Maśle Czechowice

Pączki w maśle – pączkarnia w Czechowicach-Dziedzicach. Sprawdź co możesz u nich kupić i jak smakują! Subiektywna opinia!

Stara rampa Czechowice

Stara rampa Czechowice

Zastanawiałeś/aś się czy warto przyjść do Starej rampy w Czechowicach? Z pewnością! Sprawdź co zamówiliśmy i jak samakowało!

Proper palarnia kawy Bielsko

Proper palarnia kawy Bielsko

Palarnia kawy Proper w Bielsku-Białej ugościł nas nie tylko pyszną kawą, ale także pysznym dodatkiem. Sprawdź!

Grapub

Grapub

Grapub jako kawiarnia w Gliwicach jest niewielkim lokalem, ale widać, że jest ona prowadzona z wielką dbałością o każdy szczegół. Sprawdź!

Lody naturalne Czechowice

Lody naturalne Czechowice

Lody naturalne w Czechowicach-Dziedzicach? Dos Locos! W sumie jedyny taki lokal w tym pięknym mieście! Sprawdziliśmy ich po raz kolejny.

Kawiarnia Kapias

Kawiarnia Kapias

Kawiarnia w ogrodach Kapias jest wyjątkowa, ale nie dla każdego. Sprawdź co możesz tam znaleźć i za jaką cenę.

Cafe-cafe

Cafe-cafe

Na każdym wyjeździe w jakimkolwiek mieście lub kraju, w końcu zachce Ci się wypić kawę i zjeść coś słodkiego.

Ostatnia aktualizacja