Proper Bielsko

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

Proper palarnia kawy Bielsko

Proper zaczynał swoją przygodę z kawiarniami w Czechowicach. Po wielkim sukcesie otworzył swój lokal w Bielsku przy ul. 3 Maja i w Szczyrku. Po pewnym czasie zamknął te dwa lokale i zdecydował się otworzyć jedną, większą kawiarnię na ul. Przekop 10.Każdy z lokali Propera jest bardzo specyficzny, stworzony w 100% w stylu właściciela, który na codzień wypala kawę. Przekop to minimum pięciokrotnie większa wersja lokalu w Czechowicach. Z tyłu kawiarni za szklanymi drzwiami widać wielkie worki kawy czekającej na zmielenie i podanie gościom. W tym samym miejscu są także prowadzone szkolenia z zakresu baristyki, ogólnie sztos.

Na przekopie można też kupić kawę produkowaną przez Propera, przeróżne akcesoria idealne dla baristów. Każda z kaw ma swoje zastosowanie, a blend właściciela jest unikalnym, dlatego najlepiej pierwsze dopytać się w czym zrobić kawę.
Opakowania z kawą i akcesoria można kupić też przez ich sklep internetowy!

Zamówiliśmy dwa americano, croissanta i cynamonkę. Kawa z Bielska wydaje się być lepsza niż ta, która jest wydawana w Czechowicach na Kolejowej – nie jest skiśnięta. Croissant był delikatnie wysuszony, nie zdążyłem nawet spróbować cynamonki, więc zakładam, że była bardzo dobra.

Proper palarnia kawy Bielsko

Czy polecamy? No pewka! Idźcie sprawdzić ich hipserską kawiarnię!

4.5 out of 5 starsJak dostać się do palarni Proper w Bielsku?

CIEKAWE ARTYKUŁY

Jak zrobić grzańca

Jak zrobić grzańca

Grzańca można przygotować na wiele sposobów. Zimą czy jesienią, grzane wino czy grzane piwo zawsze poprawiają nam nastrój.

Rodzaje win

Rodzaje win

Sprawa właściwego podziału win, czyli tzw. klasyfikacji, jest dość skomplikowana i zależy od tego, jakie cechy wina, czyli tzw. wyróżniki klasyfikacyjne, zostaną wzięte za podstawę podziału.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!