Lody naturalne Czechowice

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

lody naturalne czechowice

Gdy ktokolwiek powie o lodach będąc w Czechowicach, od razu na myśl przychodzi nam mała lodziarnia z naturalnymi wyrobami – Dos Locos.

Codziennie możemy zamówić lody o innym smaku. Oczywiście właściciele Dos Locos zawsze trzymają nas w niepewności i nie ogłaszają swoich smaków na dzień przed, a dopiero w danym dniu.

Smaki są przeróżne – od podstawowych śmietankowych przez truskawkę z mlekiem, snickersa aż po malagę czy rafaello.

Nietypowe smaki są zawsze ciekawym doświadczeniem, z naszych licznych wypadów, polecamy przede wszystkim słony karmel, truskawkę polską i malagę.
Ostatnio trafiliśmy na kremówkę papieską!

lody naturalne czechowice

Dos Locos latem daje przed swój lokal leżaki, na których możemy na chwilę odpocząć, poopalać się, po to żeby pójść na targ i nakupić masę warzyw i owoców!

Cenowo – jedna gałka kosztuje 3,50 zł, dwie 7 zł.
Na miejscu można kupić też lody na kilogramy (w takim wypadku raczej nie wystarczy jeden wafelek).

Czy warto? No pewnie!
5 out of 5 stars

Gdzie znajdziesz Dos Locos?

CIEKAWE ARTYKUŁY

Rodzaje noży kuchennych

Rodzaje noży kuchennych

Rodzaje noży kuchennychNiezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej...

Gdzie zjeść w bielsku

Gdzie zjeść w bielsku

Jesteś głodny/a? Zmierzasz tam tylko dlatego, że ktoś polecił Ci to miasto na krótką przechadzkę z rodziną lub znajomymi? Chcesz coś zjeść w Bielsku-Białej? Pomożemy Ci w wyborze jednych z najlepszych restauracji w tym mieście. Nie musisz dziękować. Wystarczy, że przeczytasz nasz krótki, acz kaloryczny wpis!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!