Grapub

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

grapub w piątek naszym zdaniem

Niedaleko politechniki śląskiej w Gliwicach jest mała kawiarenka Grapub. Zdecydowaliśmy się spróbować ich kawy w czasie mini-wycieczki.Początkowo, chcieliśmy usiąść na zewnątrz – pogoda jeszcze dopisywała, słońce delikatnie grzało, ale po wejściu do środka postanowiliśmy tam zostać. Zamiast zwykłych krzeseł i stolików, w lokalu mieliśmy do dyspozycji sofy, fotele z kocami i poduszkami.

 

grapub gliwice

 

Zamówiliśmy dwie czarne kawy (7zł). Smakowo, kawa była dosyć kwaśna, przez co nie do końca trafiła w nasze kubki smakowe – oboje wolimy gorzką kawę. Ważne, żeby kawa była mocna i gorzka. Jedna osoba z naszej dwójki zawsze zostawia kawę na samym dole filiżanki nie dopijając wszystkiego. Czemu – nie wiemy.

Plus dla Grapub za wystrój, ale kawę mogliby zamówić od Propera.

2/5 - (2 votes)

Jak dostać się do Grapub w Gliwicach?

Jeśli przebywasz akurat w mieście Gliwice i poszukujesz jakieś przyjaznej kawiarnii, w której chcesz wypić kawę – poszukaj lepiej niż my. Generalnie lokal zaskoczył nas tylko swoim wystrojem ze względu na kanapy i wrzosy. W kawiarnii nie było nic szczególnego, przez co wrócilibyśmy tam jeszcze raz. Gliwice jest miastem, w którym znajdziesz o wiele więcej różnych kawiarenek lepszych od Grapub. Zdecydowanie jest to miejsce dla studentów z sąsiedniego uniwersytetu gliwickiego, w którym mogą iść na szybką randkę nie płacąc za dużo.

Lepiej pojechać na kawę do McDonalda! Tam pomimo, że zapłacicie delikatnie więcej, nie będziecie zawiedzeni smakiem kawy.

 

Dokładny adres:
Akademicka 26,
44-100 Gliwice
Godziny otwarcia:
poniedziałek – zamknięte
wtorek – niedziela – 12:00 – 19:00
Rodzaj działalności:
Kawiarnie
Strona internetowa:
brak
Kontakt:
Tel: 504 045 826
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa, jak sama nazwa wskazuje, to dieta całkowicie pozbawiona produktów glutenowych. Dowiedz się o niej więcej z wpisu!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca