Grapub

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

grapub w piątek naszym zdaniem

Niedaleko politechniki śląskiej w Gliwicach jest mała kawiarenka Grapub. Zdecydowaliśmy się spróbować ich kawy w czasie mini-wycieczki.

Początkowo, chcieliśmy usiąść na zewnątrz – pogoda jeszcze dopisywała, słońce delikatnie grzało, ale po wejściu do środka postanowiliśmy tam zostać. Zamiast zwykłych krzeseł i stolików, w lokalu mieliśmy do dyspozycji sofy, fotele z kocami i poduszkami.

grapub gliwice

Zamówiliśmy dwie czarne kawy (7zł). Smakowo, kawa była dosyć kwaśna, przez co nie do końca trafiła w nasze kubki smakowe – oboje wolimy gorzką kawę. Ważne, żeby kawa była mocna i gorzka. Jedna osoba z naszej dwójki zawsze zostawia kawę na samym dole filiżanki nie dopijając wszystkiego. Czemu – nie wiemy.

Plus dla Grapub za wystrój, ale kawę mogliby zamówić od Propera.

2 out of 5 stars

Jak dostać się do Grapub w Gliwicach?

Adres:
ul. Akademicka 26,
44-100 Gliwice
Godziny otwarcia:
wt. – niedz. – 12:00 – 19:00
pon. – zamknięte

Jeśli przebywasz akurat w mieście Gliwice i poszukujesz jakieś przyjaznej kawiarnii, w której chcesz wypić kawę – poszukaj lepiej niż my. Generalnie lokal zaskoczył nas tylko swoim wystrojem ze względu na kanapy i wrzosy. W kawiarnii nie było nic szczególnego, przez co wrócilibyśmy tam jeszcze raz. Gliwice jest miastem, w którym znajdziesz o wiele więcej różnych kawiarenek lepszych od Grapub. Zdecydowanie jest to miejsce dla studentów z sąsiedniego uniwersytetu gliwickiego, w którym mogą iść na szybką randkę nie płacąc za dużo.

Lepiej pojechać na kawę do McDonalda! Tam pomimo, że zapłacicie delikatnie więcej, nie będziecie zawiedzeni smakiem kawy.

Sprawdź też pozostałe kawiarnie, w których byliśmy:

CIEKAWE ARTYKUŁY

Jak zrobić grzańca

Jak zrobić grzańca

Grzańca można przygotować na wiele sposobów. Zimą czy jesienią, grzane wino czy grzane piwo zawsze poprawiają nam nastrój.

Rodzaje win

Rodzaje win

Sprawa właściwego podziału win, czyli tzw. klasyfikacji, jest dość skomplikowana i zależy od tego, jakie cechy wina, czyli tzw. wyróżniki klasyfikacyjne, zostaną wzięte za podstawę podziału.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!