Moodro bistro & cafe

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

Moodro bistro & cafe

Wyjazd na zakupy do Katowic nie mógłby odbyć się bez krótkiej wizyty na kawę i ciasto. Postanowiliśmy sprawdzić na co stać Moodro bistro & cafe. Słyszeliśmy bardzo wiele pozytywnych opinii o tej kawiarni w Katowicach, ale musieliśmy się przekonać sami. Czy polecamy? Sprawdź co zamówiliśmy!Zamówiliśmy jedną czarną kawę i kawę z bitą śmietaną, orzechami i karmelem. Do tego tartę knoppers i ciasto czekoladowe.

Kawa z bitą śmietaną była bardzo słodka, ale to co najbardziej zadowoliło nasze kubki smakowe to tarta o smaku knoppersa i ciasto czekoladowe. Wszystko było świeże pomimo, że byliśmy w tej kawiarnii koło 19.

Oprócz naszego zamówienia, bardzo podobał się nam wystrój kawiarni i widoki za oknem. Latem pewnie jest możliwość położenia się na leżakach przed kawiarnią. Miejsce jest po prostu idealne, szczerze polecamy!

Nie ma możliwości innej niż polecanie i ocena 5/5!5 out of 5 stars

Jak się dostać do Moodro cafe & bistro?

Uważajcie, żeby przez przypadek nie wejść do restauracji Moodro, która jest obok. Nam niestety się to zdarzyło i wstyd było stamtąd wychodzić. Restauracja jest luksusowa, a my tam troszkę nie pasowaliśmy 😉

CIEKAWE ARTYKUŁY

Mozzarella z czym

Mozzarella z czym

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat mozzarelli? Sprawdź nasz wpis dotyczący tego boskiego sera! Wiele pomysłów na podanie!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

Chcesz więcej pysznych nowości?

zapisz się na nasz newsletter!