Moodro bistro & cafe

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

Moodro bistro & cafe

Wyjazd na zakupy do Katowic nie mógłby odbyć się bez krótkiej wizyty na kawę i ciasto. Postanowiliśmy sprawdzić na co stać Moodro bistro & cafe. Słyszeliśmy bardzo wiele pozytywnych opinii o tej kawiarni w Katowicach, ale musieliśmy się przekonać sami. Czy polecamy? Sprawdź co zamówiliśmy!Zamówiliśmy jedną czarną kawę i kawę z bitą śmietaną, orzechami i karmelem. Do tego tartę knoppers i ciasto czekoladowe.

Kawa z bitą śmietaną była bardzo słodka, ale to co najbardziej zadowoliło nasze kubki smakowe to tarta o smaku knoppersa i ciasto czekoladowe. Wszystko było świeże pomimo, że byliśmy w tej kawiarnii koło 19.

Oprócz naszego zamówienia, bardzo podobał się nam wystrój kawiarni i widoki za oknem. Latem pewnie jest możliwość położenia się na leżakach przed kawiarnią. Miejsce jest po prostu idealne, szczerze polecamy!

Nie ma możliwości innej niż polecanie i ocena 5/5!5/5 - (2 votes)

 

Jak się dostać do Moodro cafe & bistro?

 

Uważajcie, żeby przez przypadek nie wejść do restauracji Moodro, która jest obok. Nam niestety się to zdarzyło i wstyd było stamtąd wychodzić. Restauracja jest luksusowa, a my tam troszkę nie pasowaliśmy 😉

Dokładny adres:
Dobrowolskiego 1,
40-205 Katowice
Godziny otwarcia:
poniedziałek – zamknięte
wtorek – niedziela – 10:00 – 20:00
Rodzaj działalności:
Kawiarnie
Strona internetowa:
brak
Kontakt:
Tel: 795 559 299
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa, jak sama nazwa wskazuje, to dieta całkowicie pozbawiona produktów glutenowych. Dowiedz się o niej więcej z wpisu!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca