Moodro bistro & cafe (Katowice)

Blog przez żołądek do serca

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla
Moodro bistro & cafe (Katowice)

Wyjazd na zakupy do Katowic nie mógłby odbyć się bez krótkiej wizyty na kawę i ciasto. Postanowiliśmy sprawdzić na co stać Moodro bistro & cafe. Słyszeliśmy bardzo wiele pozytywnych opinii o tej kawiarni w Katowicach, ale musieliśmy się przekonać sami. Czy polecamy? Sprawdź co zamówiliśmy!

Zamówiliśmy jedną czarną kawę i kawę z bitą śmietaną, orzechami i karmelem. Do tego tartę knoppers i ciasto czekoladowe.

moodro katowice

Kawa z bitą śmietaną była bardzo słodka, ale to co najbardziej zadowoliło nasze kubki smakowe to tarta o smaku knoppersa i ciasto czekoladowe. Wszystko było świeże pomimo, że byliśmy w tej kawiarnii koło 19.

Oprócz naszego zamówienia, bardzo podobał się nam wystrój kawiarni i widoki za oknem. Latem pewnie jest możliwość położenia się na leżakach przed kawiarnią. Miejsce jest po prostu idealne, szczerze polecamy!

Nie ma możliwości innej niż polecanie i ocena 5/5!

5 / 5
Dwóch grubasków zagłosowało!

Jak się dostać do Moodro cafe & bistro?

Uważajcie, żeby przez przypadek nie wejść do restauracji Moodro, która jest obok. Nam niestety się to zdarzyło i wstyd było stamtąd wychodzić. Restauracja jest luksusowa, a my tam troszkę nie pasowaliśmy 😉