Co bądź

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

Co bądź Tychy

Mieliśmy ochotę na zwykłą kawę, ale nie taką pochodzącą z McDonalda. Chcieliśmy na spokojnie usiąść na wygodnej kanapie niczym w Properze i porozmawiać. Wybór padł na Co bądź i byliśmy naprawdę zszokowani co zastaliśmy na miejscu.
Po wejściu zobaczyliśmy praktycznie cały lokal wypełniony, chcieliśmy usiąść przy stoliku na 5 osób (nie widzieliśmy innego dostępnego), ale podszedł do nas kelner (na Facebooku znaleźliśmy, że nazywa się Adam) i powiedział, że z drugiej strony kawiarnii jest dostępny stolik dla dwojga. Chłop naprawdę uprzejmy, uśmiechnięty i luźny. Widać było, że nie był wyuczony swojego zawodu, tylko po prostu lubił to, co robi.
Usiedliśmy na wygodnej kanapie naprzeciwko dużego okna, przez które mogliśmy obserwować jak deszcz pada, a tyszanie uciekają przed nim. Dostaliśmy menu, szybko wybraliśmy to, co chcieliśmy zamówić, a zachęceni pozycją ”ciasto dnia” postanowiliśmy go jeszcze dobrać. Przychodzi kelner, zamawiamy kawę i pytamy o ciasto dnia, na co on podaje 10 propozycji i dodaje “jeśli natłok informacji jest za duży to zapraszam do witryny”. Wybraliśmy jedno ciasto, które będzie odpowiadało nam obu – kokosowe z czekoladą.

Co bądź Tychy

Siedzieliśmy tam naprawdę długo, ale kelner ani razu do nas nie podszedł – mega na plus, bo nienawidzimy jak ktoś przychodzi kilka razy i dopytuje czy wszystko na pewno smakuje. Postanowiliśmy dobrać bajgla na kolację – amerykański klasyk i hiszpańska corrida. Do bajgli była możliwość wyboru sosu, o czym zapomnieliśmy. Kelner sam nas o to zapytał – nie tak jak w Mucca w Żywcu.

Co bądź Tychy

Obie propozycje bardzo na plus. Zdecydowanie nie zawiedliśmy się na tym, co dostaliśmy.

Na pewno do tej kawiarnii będziemy wracać jeszcze wiele razy!

5/5 - (2 votes)

Jak się dostać do Co bądź w Tychach?

Dokładny adres:
Grota Roweckiego 28,
43-100 Tychy, śląsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek – 08:00 – 21:00
sobota – 09:00 – 21:00
niedziela – 10:00 – 21:00

Rodzaj działalności:
Restauracja, Kawiarnia
Strona internetowa:
brak

Kontakt:
Tel: 786 283 328
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Kurkuma

Kurkuma

Czym właściwie jest kurkuma i jakie ma właściwości? Niewiele osób wie, że może pomóc nawet przy odchudzaniu! Sprawdź nasz artykuł!

Masło klarowane

Masło klarowane

Słyszałeś kiedykolwiek o maśle klarowanym? My też! Sprawdź nasz artykuł, w którym opisujemy wszystkie istotne informacje o nim!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca