Co bądź

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

Co bądź Tychy

Mieliśmy ochotę na zwykłą kawę, ale nie taką pochodzącą z McDonalda. Chcieliśmy na spokojnie usiąść na wygodnej kanapie niczym w Properze i porozmawiać. Wybór padł na Co bądź i byliśmy naprawdę zszokowani co zastaliśmy na miejscu.
Po wejściu zobaczyliśmy praktycznie cały lokal wypełniony, chcieliśmy usiąść przy stoliku na 5 osób (nie widzieliśmy innego dostępnego), ale podszedł do nas kelner (na Facebooku znaleźliśmy, że nazywa się Adam) i powiedział, że z drugiej strony kawiarnii jest dostępny stolik dla dwojga. Chłop naprawdę uprzejmy, uśmiechnięty i luźny. Widać było, że nie był wyuczony swojego zawodu, tylko po prostu lubił to, co robi.
Usiedliśmy na wygodnej kanapie naprzeciwko dużego okna, przez które mogliśmy obserwować jak deszcz pada, a tyszanie uciekają przed nim. Dostaliśmy menu, szybko wybraliśmy to, co chcieliśmy zamówić, a zachęceni pozycją ”ciasto dnia” postanowiliśmy go jeszcze dobrać. Przychodzi kelner, zamawiamy kawę i pytamy o ciasto dnia, na co on podaje 10 propozycji i dodaje “jeśli natłok informacji jest za duży to zapraszam do witryny”. Wybraliśmy jedno ciasto, które będzie odpowiadało nam obu – kokosowe z czekoladą.

Co bądź Tychy

Siedzieliśmy tam naprawdę długo, ale kelner ani razu do nas nie podszedł – mega na plus, bo nienawidzimy jak ktoś przychodzi kilka razy i dopytuje czy wszystko na pewno smakuje. Postanowiliśmy dobrać bajgla na kolację – amerykański klasyk i hiszpańska corrida. Do bajgli była możliwość wyboru sosu, o czym zapomnieliśmy. Kelner sam nas o to zapytał – nie tak jak w Mucca w Żywcu.

Co bądź Tychy

Obie propozycje bardzo na plus. Zdecydowanie nie zawiedliśmy się na tym, co dostaliśmy.

Na pewno do tej kawiarnii będziemy wracać jeszcze wiele razy!

Jak się dostać do Co bądź w Tychach?

Dokładny adres:
Grota Roweckiego 28,
43-100 Tychy, śląsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek – 08:00 – 21:00
sobota – 09:00 – 21:00
niedziela – 10:00 – 21:00

Rodzaj działalności:
Restauracja, Kawiarnia
Strona internetowa:
brak

Kontakt:
Tel: 786 283 328
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Masło klarowane

Masło klarowane

Słyszałeś kiedykolwiek o maśle klarowanym? My też! Sprawdź nasz artykuł, w którym opisujemy wszystkie istotne informacje o nim!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Data publikacji:

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!