Pączki w maśle

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

paczki w masle

Ostatnio w Czechowicach przy ulicy Niepodległości (niedaleko placu Jana Pawła II i nowo powstałego budynku policji) pojawiła się nowa tradycyjna pączkarnia – Pączki w Maśle. Oczywiście że musieliśmy spróbować!

Do Pączków Maśle podchodziliśmy kilka razy – pierwsze spotkanie z ich smakiem powodowało chęć na kolejne spróbowanie, coraz to nowych smaków.

 

pączki w maśle czechowice

Za pierwszym razem poszliśmy po bandzie i kupiliśmy pączki z Kinder Bueno (z czekoladą na górze), próbowaliśmy też z marmoladą, bez marmolady, a nawet jakby dawali samą marmoladę to też byśmy kupili.

Takiego miejsca właśnie brakowało w Czechowicach.

Jest jednak jeden minus 

Lokal jest dosyć często zamknięty w losowo wybrane dni. Czasem po prostu jest otwarty, a czasem tak po prostu zamknięty. Jeśli już jest otwarty – ludzie stoją jeden na drugim w kolejkach na około 30-40 minut, więc nie wiemy kiedy najlepiej pójść do pączkarni, żeby nie stać za długo. Jeśli jednak nie chcesz długo stać w kolejce i chcesz sam/sama zrobić pączki, sprawdź nasz artykuł pt. “jak zrobić pączki

4/5 - (2 votes)

Dokładny adres:
Niepodległości 25,
43-502 Czechowice-Dziedzice

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek – 08:30 – 18:00
sobota – zamknięte
niedziela – 09:00 – 15:00

Rodzaj działalności:
Kawiarnie
Strona internetowa:
brak
Kontakt:
Tel: 510 862 961
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa, jak sama nazwa wskazuje, to dieta całkowicie pozbawiona produktów glutenowych. Dowiedz się o niej więcej z wpisu!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca