Pączki w maśle

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

paczki w masle

Ostatnio w Czechowicach przy ulicy Niepodległości (niedaleko placu Jana Pawła II i nowo powstałego budynku policji) pojawiła się nowa tradycyjna pączkarnia – Pączki w Maśle. Oczywiście że musieliśmy spróbować!

Do Pączków Maśle podchodziliśmy kilka razy – pierwsze spotkanie z ich smakiem powodowało chęć na kolejne spróbowanie, coraz to nowych smaków.

 

pączki w maśle czechowice

Za pierwszym razem poszliśmy po bandzie i kupiliśmy pączki z Kinder Bueno (z czekoladą na górze), próbowaliśmy też z marmoladą, bez marmolady, a nawet jakby dawali samą marmoladę to też byśmy kupili.

Takiego miejsca właśnie brakowało w Czechowicach.

Jest jednak jeden minus 

Lokal jest dosyć często zamknięty w losowo wybrane dni. Czasem po prostu jest otwarty, a czasem tak po prostu zamknięty. Jeśli już jest otwarty – ludzie stoją jeden na drugim w kolejkach na około 30-40 minut, więc nie wiemy kiedy najlepiej pójść do pączkarni, żeby nie stać za długo. Jeśli jednak nie chcesz długo stać w kolejce i chcesz sam/sama zrobić pączki, sprawdź nasz artykuł pt. “jak zrobić pączki

4 out of 5 stars

CIEKAWE ARTYKUŁY

Kuchnia szwajcarska

Kuchnia szwajcarska

Kuchnia Szwajcarska Niezły obrzartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej...

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!