Chmiel kawę (Wrocław)

Blog przez żołądek do serca

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla
Chmiel kawę (Wrocław)

Będąc we Wrocławiu, nie w sposób nie wstąpić do kawiarni na rynku lub niedaleko rynku. Nasze błądzenie w poszukiwaniu lokalu, z chociaż jednym wolnym miejscem, zakończyło się w Chmiel Kawę przy ulicy Szewskiej. Ciekawi, co zamówiliśmy i jak smakowało? Sprawdźcie sami!

chmiel kawę wrocław

Udało nam się szybko zamówić kawę, równie szybko otrzymaliśmy swoje zamówienie. Americano bardzo mocne, o głębokim smaku. Cappucino również bardzo dobre.

To, co zauważyliśmy podczas wizyty w Chmiel Kawę, to to, że każda ilość wody czy ilość kawy są dokładnie odmierzane na wadze. Nie ma tutaj miejsca na pomyłkę. Dzięki swojej precyzji smak ich kaw będzie powtarzalny i zawsze, niezależnie od baristy (czy będzie to Maćko czy też nie) – kawa zawsze będzie tak samo pyszna! Rzadko kiedy widzi się taki obrazek, więc warto to chwalić i o tym mówić!

W Chmiel Kawę są dostępne również ciasta oraz różne wariacje kawy, nawet takie z dodatkiem piwa. Niestety nie mogliśmy wtedy spróbować takiego napoju, ale następnym razem przejdziemy się i zobaczymy, z czym się to je pije!

Kawiarnia oprócz kawy, serwuje również wszelkie rodzaje herbaty, które można sobie wyśnić. Istnieje też możliwość zrobienia herbatki do własnego bidonu – bardzo miło z ich strony!

Czy polecamy? Na pewno!

5 / 5
Dwóch grubasków zagłosowało!

Jak dostać się do Chmiel Kawę?