Big hat of coffee

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

Big hat of coffee

Jakiś czas temu wraz ze znajomymi wybraliśmy się do Krakowa. Wyprawa bardzo ciężka, z samego rana to i nie zdążyliśmy zjeść śniadania. Liczyliśmy na to, że śniadanie w Krakowie nas pozytywnie zaskoczy swoim smakiem. Chcieliśmy też zamówić kawę, a więc trafiliśmy na Big hat of coffee na ulicy Zwierzynieckiej. Jak wyszło? Sprawdź!

Już na samym początku zauważyliśmy witrynę z wszelkimi dodatkami do kawy i śniadaniami, a najbardziej zainteresował nas bajgiel. Wystrojem lokal bardzo przypomina Propera z Bielska-Białej. Czy wszystkie kawiarnie z własnymi blendami muszą być hipsterskie?!

big hat of coffee Kraków

Wybraliśmy zwykłe kawy americano, które były delikatnie kwaśne, ale “do wypicia”, zaskoczył nas natomiast smakiem sam bajgiel, który był naprawdę bardzo dobry. Od razu zaznaczamy, że nie jesteśmy wielbicielami tego rodzaju pieczywa!

Big hat of coffee

Bajgiel, podobnie jak kawa zniknął bardzo szybko. Całość była bardzo dobrze skomponowana, a osoba, która przygotowała bajgla nie żałowała nam składników. Jedynym minusem było to, że na koniec naszej kanapki, składniki zaczęły uciekać z bułki. Niestety tego typu rzeczy nie jestesmy w stanie przeskoczyć ;).

Big hat of coffee – bardzo pozytywnie! 4 serduszka na 5, ze względu na kwaśną kawę. Ale to tylko nasze preferencje!

4/5 - (2 votes)

Jak się dostać do Big hat of Coffee na ulicy Zwierzynieckiej?

Sprawdź jak przygotować tak pyszne bajgle w artykule pt. “Bajgle z czym jeść“!

 

Dokładny adres:
Zwierzyniecka 15,
31-103 Kraków, małopolskie
Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela – 09:00 – 16:00
Rodzaj działalności:
Restauracja
Strona internetowa:
brak

Kontakt:
Tel: 12 881 32 00
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Kurkuma

Kurkuma

Czym właściwie jest kurkuma i jakie ma właściwości? Niewiele osób wie, że może pomóc nawet przy odchudzaniu! Sprawdź nasz artykuł!

Masło klarowane

Masło klarowane

Słyszałeś kiedykolwiek o maśle klarowanym? My też! Sprawdź nasz artykuł, w którym opisujemy wszystkie istotne informacje o nim!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca