Stara rampa Czechowice

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla
pizzeria pub stara rampa

Stara rampa po swojej renowacji, nie jest już jedynie pizzerią. Od teraz, oprócz pizzy, można tam zamówić “tradycyjny” obiad, lemoniadę, kawę no i oczywiście napój, który najbardziej cieszy w piątkowy wieczór po pracy – piwo.

Wybraliśmy się do Starej Rampy tylko i wyłącznie na kawę… Nie skończyło się na niej. Zamówiliśmy zupę pieczarkową i pierogi ruskie.

Zupa pieczarkowa była delikatnie słodka, makaron trochę rozgotowany, a warzywa były mrożone. Wielkim zaskoczeniem dla nas były pierogi, które były wielkie i pyszne! Całości dopełniała prażona cebulka, która idealnie komponowała się z pierogami.

Stara rampa w menu ma bardzo fajne pizze, które definitywnie będziemy musieli spróbować, ale przez ostatniego kebaba, którego jedliśmy musimy trochę przystopować z śmieciowym jedzeniem ;).

Nasza ocena – 3,5. Dlaczego? Restauracja jest naprawdę fajna, wystrój też jest super, ale brakuje tutaj takiego WOW, przez które zostalibyśmy tam chwilę dłużej.
3.5 out of 5 stars

Pizza w tym miejscu ponoć też jest super. Czechowice-Dziedzice mogą być dumne z takiego lokalu!

Jak dostać się do Starej Rampy?

CIEKAWE ARTYKUŁY

Mozzarella z czym

Mozzarella z czym

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat mozzarelli? Sprawdź nasz wpis dotyczący tego boskiego sera! Wiele pomysłów na podanie!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

Chcesz więcej pysznych nowości?

zapisz się na nasz newsletter!