Stara rampa w Czechowicach

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

pizzeria stara rampa czechowice

Stara rampa po swojej renowacji, nie jest już jedynie pizzerią. Od teraz, oprócz pizzy, można tam zamówić “tradycyjny” obiad, lemoniadę, kawę no i oczywiście napój, który najbardziej cieszy w piątkowy wieczór po pracy – piwo.

Wybraliśmy się do Starej Rampy tylko i wyłącznie na kawę… Nie skończyło się na niej. Zamówiliśmy zupę pieczarkową i pierogi ruskie.

Zupa pieczarkowa była delikatnie słodka, makaron trochę rozgotowany, a warzywa były mrożone. Wielkim zaskoczeniem dla nas były pierogi, które były wielkie i pyszne! Całości dopełniała prażona cebulka, która idealnie komponowała się z pierogami.

Stara rampa w menu ma bardzo fajne pizze, które definitywnie będziemy musieli spróbować, ale przez ostatniego kebaba, którego jedliśmy musimy trochę przystopować z śmieciowym jedzeniem ;).

Nasza ocena – 3,5. Dlaczego? Restauracja jest naprawdę fajna, wystrój też jest super, ale brakuje tutaj takiego WOW, przez które zostalibyśmy tam chwilę dłużej.
3.5 out of 5 stars

Jak dostać się do Starej Rampy?

CIEKAWE ARTYKUŁY

Kuchnia szwajcarska

Kuchnia szwajcarska

Kuchnia Szwajcarska Niezły obrzartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej...

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!