Stara rampa Czechowice

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla
pizzeria pub stara rampa

Stara rampa po swojej renowacji, nie jest już jedynie pizzerią. Od teraz, oprócz pizzy, można tam zamówić “tradycyjny” obiad, lemoniadę, kawę no i oczywiście napój, który najbardziej cieszy w piątkowy wieczór po pracy – piwo.

 

 

Wybraliśmy się do Starej Rampy tylko i wyłącznie na kawę… Nie skończyło się na niej. Zamówiliśmy zupę pieczarkową i pierogi ruskie.

 

 

Zupa pieczarkowa była delikatnie słodka, makaron trochę rozgotowany, a warzywa były mrożone. Wielkim zaskoczeniem dla nas były pierogi, które były wielkie i pyszne! Całości dopełniała prażona cebulka, która idealnie komponowała się z pierogami.

Stara rampa w menu ma bardzo fajne pizze, które definitywnie będziemy musieli spróbować, ale przez ostatniego kebaba, którego jedliśmy musimy trochę przystopować z śmieciowym jedzeniem ;).

Nasza ocena – 3,5. Dlaczego? Restauracja jest naprawdę fajna, wystrój też jest super, ale brakuje tutaj takiego WOW, przez które zostalibyśmy tam chwilę dłużej.

3.5/5 - (2 votes)Pizza w tym miejscu ponoć też jest super. Czechowice-Dziedzice mogą być dumne z takiego lokalu!

Jak dostać się do Starej Rampy?

Dokładny adres:
Legionów 189,
43-502 Czechowice-Dziedzice, śląskie

Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek – 11:00 – 21:00
piątek – 11:00 – 22:00
sobota – 12:00 – 22:00
niedziela – 12:00 – 21:00

Rodzaj działalności:
Restauracja
Strona internetowa:
brak
Kontakt:
Tel: 792 122 152
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa, jak sama nazwa wskazuje, to dieta całkowicie pozbawiona produktów glutenowych. Dowiedz się o niej więcej z wpisu!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca