Kuzu kebab

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

kuzu kebab czechowice

No więc tak… Chcieliśmy sprawdzić jak smakuje kebab w Kuzu Kebab w Starej Kablowni. Po przyjściu, zrezygnowaliśmy z zamówienia kebaba i zdecydowaliśmy się zamówić.. hamburgery! Jak smakowały?

Zestaw w postaci hamburgera (mięso, sałata, sos BBQ, ser, cebula, masło orzechowe), frytki i coca-cola 850 ml kosztował 30 zł. 

kuzu kebab czechowice

Po wyciągnięciu zamówienia na wynos, ukazała się nam bułka, która początkowo wyglądała na wysuszoną. Frytki zostały nam podane bez dodatku soli. 

Dało się odczuć, że mięso w hamburgerze było mrożone, nie było ono typowe jak w hamburgerach, które można dorwać na food truckach. Połączenie mięsa, sosu BBQ i masła orzechowego, pomimo złych przeczuć okazało się być bardzo dobrym pomysłem!

Ogólnie hamburger w Kuzu Kebab w Starej Kablowi był dobry, ale raczej nie powtórzylibyśmy tego doświadczenia. Lepiej wydać 30 zł na jakiegoś dobrego kebaba (albo nawet dwa) w Diamond Kebab na Piłsudskiego.

3/5 - (2 votes)

Jak się dostać do Kuzu Kebab?

 

Dokładny adres:
Legionów 83a,
43-502 Czechowice-Dziedzice, śląskie
(Stara Kablownia)
Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota – 10:00 – 22:00
niedziela – 12:00 – 22:00
Rodzaj działalności:
Restauracja
Strona internetowa:
brak
Kontakt:
Tel: 519 553 673
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Kurkuma

Kurkuma

Czym właściwie jest kurkuma i jakie ma właściwości? Niewiele osób wie, że może pomóc nawet przy odchudzaniu! Sprawdź nasz artykuł!

Masło klarowane

Masło klarowane

Słyszałeś kiedykolwiek o maśle klarowanym? My też! Sprawdź nasz artykuł, w którym opisujemy wszystkie istotne informacje o nim!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca