Kuzu kebab (Czechowice-Dziedzice)

Blog przez żołądek do serca

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla
Kuzu kebab (Czechowice-Dziedzice)

No więc tak… Chcieliśmy sprawdzić jak smakuje kebab w Kuzu Kebab w Starej Kablowni. Po przyjściu, zrezygnowaliśmy z zamówienia kebaba i zdecydowaliśmy się zamówić.. hamburgery! Jak smakowały?

Zestaw w postaci hamburgera (mięso, sałata, sos BBQ, ser, cebula, masło orzechowe), frytki i coca-cola 850 ml kosztował 30 zł.

kuzu kebab czechowice

Po wyciągnięciu zamówienia na wynos, ukazała się nam bułka, która początkowo wyglądała na wysuszoną. Frytki zostały nam podane bez dodatku soli.

Dało się odczuć, że mięso w hamburgerze było mrożone, nie było ono typowe jak w hamburgerach, które można dorwać na food truckach. Połączenie mięsa, sosu BBQ i masła orzechowego, pomimo złych przeczuć okazało się być bardzo dobrym pomysłem!

Ogólnie hamburger w Kuzu Kebab w Starej Kablowi był dobry, ale raczej nie powtórzylibyśmy tego doświadczenia. Lepiej wydać 30 zł na jakiegoś dobrego kebaba (albo nawet dwa) w Diamond Kebab na Piłsudskiego.