Diamond kebab Czechowice

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

diamond kebab czechowice-dziedzice

No dobra… Zrobiliśmy to mimo. Poszliśmy na kebaba do Diamonda – najnowszego kebaba w mieście Czechowice-Dziedzice przy ulicy Piłsudskiego 8. Wiadomo, kalorie trzeba liczyć, ale przy ich kebabie warto przymknąć na to oko 😉

W miejscówkach tego typu nie przykłada się uwagi do wyglądu, ale warto wspomnieć o tym, że lepiej nie jeść w lokalu – stoliki wyglądają jakby nigdy nie były czyszczone przez pracowników. Ogólnie marazm, tego się lepiej wystrzegać, a kebab zabierzcie na zewnątrz.

Zamówiliśmy tortille z sosem pół ostrym i łagodnego amerykańskiego mega rollo. Tłumacząc drugą pozycję – kebab z mięsem, bez surówki, ale za to z frytkami.

Zamawiając kebaba na wynos musimy dopłacić 50 groszy za opakowanie!

 

Okej, krótko mówiąc – kebab sztos.
Zamówiliśmy kebab z kurczakiem, bo z tego co nam wiadomo, w “baraninie” jest około 5% baraniny (żeby móc nazywać mięso baraniną, musi być w niej właśnie minimum 5%).

Polecamy każdemu kebabożercy!
5 out of 5 stars

 

Jak dostać się do Diamond Kebaba?

Adres:
ul. Piłsudskiego 8,
43-502 Czechowice-Dziedzice

Godziny otwarcia: Poniedziałek – 10:00 – 01:00 Wtorek – 10:00 – 01:00 Środa – 10:00 – 01:00 Czwartek – 10:00 – 01:00 Piątek – 10:00 – 02:00 Sobota – 10:00 – 02:00 Niedziela – 11:00 – 00:00

CIEKAWE ARTYKUŁY

Mozzarella z czym

Mozzarella z czym

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat mozzarelli? Sprawdź nasz wpis dotyczący tego boskiego sera! Wiele pomysłów na podanie!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

Chcesz więcej pysznych nowości?

zapisz się na nasz newsletter!