Diamond kebab Czechowice

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

diamond kebab czechowice-dziedzice

No dobra… Zrobiliśmy to mimo. Poszliśmy na kebaba do Diamonda – najnowszego kebaba w mieście Czechowice-Dziedzice przy ulicy Piłsudskiego 8. Wiadomo, kalorie trzeba liczyć, ale przy ich kebabie warto przymknąć na to oko 😉W miejscówkach tego typu nie przykłada się uwagi do wyglądu, ale warto wspomnieć o tym, że lepiej nie jeść w lokalu – stoliki wyglądają jakby nigdy nie były czyszczone przez pracowników. Ogólnie marazm, tego się lepiej wystrzegać, a kebab zabierzcie na zewnątrz.

Zamówiliśmy tortille z sosem pół ostrym i łagodnego amerykańskiego mega rollo. Tłumacząc drugą pozycję – kebab z mięsem, bez surówki, ale za to z frytkami.

Zamawiając kebaba na wynos musimy dopłacić 50 groszy za opakowanie!

 

Okej, krótko mówiąc – kebab sztos.
Zamówiliśmy kebab z kurczakiem, bo z tego co nam wiadomo, w “baraninie” jest około 5% baraniny (żeby móc nazywać mięso baraniną, musi być w niej właśnie minimum 5%).

Polecamy każdemu kebabożercy!
5 out of 5 stars

 Jak dostać się do Diamond Kebaba?

Adres:
ul. Piłsudskiego 8,
43-502 Czechowice-Dziedzice

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – 10:00 – 01:00
Wtorek – 10:00 – 01:00
Środa – 10:00 – 01:00
Czwartek – 10:00 – 01:00
Piątek – 10:00 – 02:00
Sobota – 10:00 – 02:00
Niedziela – 11:00 – 00:00

CIEKAWE ARTYKUŁY

Rodzaje noży kuchennych

Rodzaje noży kuchennych

Rodzaje noży kuchennychNiezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej...

Gdzie zjeść w bielsku

Gdzie zjeść w bielsku

Jesteś głodny/a? Zmierzasz tam tylko dlatego, że ktoś polecił Ci to miasto na krótką przechadzkę z rodziną lub znajomymi? Chcesz coś zjeść w Bielsku-Białej? Pomożemy Ci w wyborze jednych z najlepszych restauracji w tym mieście. Nie musisz dziękować. Wystarczy, że przeczytasz nasz krótki, acz kaloryczny wpis!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!