Spaghetti bolognese – przepis

Blog przez żołądek do serca

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla
Spaghetti bolognese – przepis

Jako fani kuchni włoskiej, musieliśmy spróbować jednego z najważniejszych przepisów – makaron spaghetti bolognese. Każdorazowe przygotowywanie sosu bolognese z proszku z torebki pewnej dużej marki to zaprzeczenie włoskiej kuchni. Przy tym obiedzie powinniśmy się delikatnie natrudzić i poczekać zanim danie będzie idealne. Sprawdź w jaki sposób oryginalnie przygotowuje się makaron spaghetti bolognese i przygotuj je jak najszybciej w swojej kuchni – naprawdę warto!

Poniższe proporcje dotyczą spaghetti na dwie osoby! Oczywiście przepis na spaghetti bolognese z mięsem mielonym otrzymaliśmy od rodziny i właśnie w taki sposób przygotowywany sos bolognese będziemy powtarzać!

Spaghetti bolognese – przepis oryginalny

Sos boloński jest niezwykle prosty, a zarazem pyszny! Trzeba jedynie nieco postać nad garnkami, a później rozkoszować się smakiem! Nie wiem jak u Ciebie, ale ta wersja spaghetti to włoskie danie, które poznaliśmy jako pierwsze z tamtejszej kultury.

Pyszny obiad, prawda?

Jak zrobić spaghetti bolognese – wideoporadnik

Wciąż zastanawiasz się jak dobrze przygotować spaghetti bolognese? Sprawdź nasz wideoporadnik, który pokaże Ci jak zrobić go krok po kroku.