Kredensik w Zabrzegu

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

kredensik w zabrzegu

W Zabrzegu, niedaleko Czechowic jest mała restauracja – Kredensik. Pomimo małego miasta, w restauracji cały czas coś się dzieje, a ludzi przybywa. Chcieliśmy sprawdzić jak Kredensik radzi sobie z daniami obiadowymi.

W środku restauracja jest bardzo ładnie wystrojona, my postanowiliśmy usiąść na zewnątrz. Budynek, w którym znajduje się restauracja jest w czasie renowacji już od kilku lat, praktycznie nic nie zostało zrobione, całość wydaje się być trochę zapuszczona. Plusem dla Kredensiku jest mini plac zabaw dla dzieci dostępny w ogródki i przyjemne widoki.


Z menu letniego zamówiliśmy chłodnik truskawkowy i filet z kurczaka w krakersach.


Chłodnik był przygotowany świetnie – kwaśny, a w połączeniu ze śmietaną i zieleniną tworzył kompozycję idealną.

Filet z kurczaka w krakersach też nas zaskoczył – naprawdę miękkie krakersy usmażone na piersi z kurczaka z frytkami. Jedynym mankamentem dania była “sałatka”, która zostawiała taflę tłuszczu na ustach. Smak dressingu przypominał ten z torebek Knorra.

Czy polecimy? Menu letnie na pewno! Ciekawe, zaskakujące smaki, które warto spróbować!

4 out of 5 stars

Jak dostać się do restauracji Kredensik w Zabrzegu?

 

CIEKAWE ARTYKUŁY

Rodzaje noży kuchennych

Rodzaje noży kuchennych

Rodzaje noży kuchennych Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej...

Gdzie zjeść w bielsku

Gdzie zjeść w bielsku

Jesteś głodny/a? Zmierzasz tam tylko dlatego, że ktoś polecił Ci to miasto na krótką przechadzkę z rodziną lub znajomymi? Chcesz coś zjeść w Bielsku-Białej? Pomożemy Ci w wyborze jednych z najlepszych restauracji w tym mieście. Nie musisz dziękować. Wystarczy, że przeczytasz nasz krótki, acz kaloryczny wpis!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!