La Fontana Pizza Napoletana

Natalia

Wielbicielka spędzania wieczorów i nocy z telefonem w ręce lub aktywnie na spacerze. Całe swoje serce oddaje pisząc. Mistrz stawiania przecinków i ortografii.

Ristorante Osteria Le Botti

Pizza to zawsze taki standard, kiedy nie wiemy, co chcemy zjeść. Właśnie w ten sposób znaleźliśmy się w La Fontana w Tychach. Wystrój samej pizzerii jest naprawdę wyjątkowy. Czuć delikatnie klimat Włoszech, ale zarazem można wyczuć tę bardzo specjalną chwilę, którą chcesz spędzić z najbliższą Ci osobą. Nie bez powodu wybraliśmy się tam właśnie we dwójkę!

Wybór padł na pizzę z szynką parmeńską, rukolą i parmezanem i mimo że była to jedna z najbardziej klasycznych pizz, to wcale się nie zawiedliśmy.

La fontana Pizza Napoletana Tychy
La fontana Pizza Napoletana Tychy

Pizza była bardzo smaczna i na cienkim cieście. Fajne jest również to, że w La Fontana możecie samemu pokroić pizzę na dowolnej wielkości kawałki (tylko nóż mógłby być nieco ostrzejszy).

Zdecydowanie polecamy tę restaurację z całego serca. Będąc w Tychach nie raz zastanawialiśmy się, czy ponownie tam zawitać!

5/5 - (2 votes)

Jak się dostać w to miejsce?

Dokładny adres:
Batorego 23,
43-100 Tychy, śląskie

Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela – 13:00 – 21:00

Rodzaj działalności:
Restauracja
Strona internetowa:
brak

Kontakt:
Tel: 883 733 700
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Kurkuma

Kurkuma

Czym właściwie jest kurkuma i jakie ma właściwości? Niewiele osób wie, że może pomóc nawet przy odchudzaniu! Sprawdź nasz artykuł!

Masło klarowane

Masło klarowane

Słyszałeś kiedykolwiek o maśle klarowanym? My też! Sprawdź nasz artykuł, w którym opisujemy wszystkie istotne informacje o nim!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca