Pudding jaglany z owocami – przepis

Blog przez żołądek do serca

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla
Pudding jaglany z owocami – przepis

Czasem potrzebujemy znaleźć jakąś fit przekąskę, coś na słodko, co zaspokoi naszą chcicę na zakazane słodycze. Z pomocą przychodzi budyń jaglany, który został nam podpowiedziany przez catering dietetyczny Masterdieta. Sprawdź to w jaki sposób przygotowujemy nasz budyń jaglany i spróbuj samemu! Jest co próbować!

Tak naprawdę możesz dodać do swojego budyniu jaglanego cokolwiek na górę, co tylko lubisz. Możesz dać tam również jabłko, dżem, żurawinę czy granat. Najlepiej jest jednak przy tym przepisie dodać coś kwaśnego. Cały deser jest dość słodki, dlatego takie przełamanie będzie wręcz idealne!

budyń jaglany z owocami

Budyń jaglany idealnie wpasowuje się w dietę, która będzie zawierała zarówno pełnowartościowe i zbilansowane posiłki, jak również małe przekąski dla łakomczuszków. Akurat ten przepis był w diecie bez glutenu i laktozy. Oczywiście, tak samo jak catering dietetyczny, my również daliśmy mleko bez laktozy do naszego przepisu.

Jeśli jednak nie musisz tak kurczowo trzymać się diety, możesz na górę dodać trochę wiórków czekolady, kokosa czy nawet polać całość sosem czekoladowym lub toffi. Pyszności!