Minuta Osiem – opinie

Blog przez żołądek do serca

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla
Minuta Osiem – opinie

Minuta Osiem nie jest takim typowym cateringiem dietetycznym, w którym zamówimy 5 dietetycznych posiłków. To „dieta pudełkowa”, a raczej lunch dietetyczny w pudełku typowy i dedykowany osobom, które są zabiegane, nie mają czasu rano przygotować dla siebie posiłków. W Minucie Osiem dostępne są dwa warianty każdej z diet – sam lunch lub II śniadanie, lunch oraz przekąska.

Minuta Osiem – kod rabatowy

Zamów z kodem BIE56220 i otrzymaj 5% zniżki!

Nieco o Minuta Osiem

W odróżnieniu od standardowego cateringu, różni się tutaj również sposób dostawy. W dietach pudełkowych, które znamy dostarczane nam są posiłki codziennie w nocy. W Minucie Osiem dostarczane są posiłki w poniedziałek (na poniedziałek oraz wtorek) i w środę (na środę, czwartek oraz piątek). Najprawdopodobniej właśnie w taki sposób (i to bardzo mądry) ograniczają swoje koszty dostawy, które zdecydowanie przewyższyłyby marżę gdyby ktoś zamówił jedynie lunch.

Jak więc spisuje się Minuta Osiem? Sprawdźmy!

Tutaj pojawiłaby się opinia o Minuta Osiem

Ale nie ma jej jeszcze!

Niestety, jeszcze nie było nam dane przygotować opinii o Minucie Osiem, choć bardzo chcielibyśmy. Zamiast tego przygotowaliśmy już miejsce na pełnoprawną opinię na temat tego „lunchu dietetycznego”.

Z jednej strony moglibyśmy po prostu zamówić dostawy Minuty Osiem, ale nie lubimy tego robić w tak łatwy sposób. W tym wszystkim możesz nam pomóc używając naszego kodu rabatowego na 5% od zamówienia – BIE56220.

Opinia czytelnika

Napisał do nas Krzysiek, który napisał opinię od siebie, poniżej możecie przeczytać co sądzi o tym cateringu!

Ogólnie jest to PRAWIE dokładnie to czego szukałem i czego potrzebuję.

Wraz z żoną szukaliśmy cateringu do pracy, zawierającego 3 posiłki (śniadanie, 2 śniadanie obiad) w rozsądnej cenie i tak trafiliśmy na Minuta Osiem. Co prawda ich zestaw jest trochę inaczej przedstawiany, jako śniadanie, przekąska i obiad i nie do końca spełnia oczekiwania.

Ogólnie dania są baaardzo dobre, obiady wręcz przepyszne i bardzo urozmaicone.

Jak wszędzie zdarzy się że np. mógłby być dodatkowy kotlecik albo coś tego typu, ale to rzadkość.

Korzystamy z diety Standard A i B i z żoną dogadujemy się dla kogo, który lunch bardziej odpowiada, 2 pozostałe posiłki są takie same i niestety one wypadają troszkę gorzej.

Przekąska traktowana jest przez nas często jakoś 1 śniadanie, ze względu na jej kaloryczność (około 350 kcal) i że jest tego więcej, niestety zdarza się że jest to jakiś shake, smoothie lub coś podobnego czym ciężko się najeść. 2 śniadanie jest bardzo skromne, zwykle około 150 kcal. Oba te posiłki zawsze są bardzo dobre i smakują, ale trochę mało. Fajnie by było gdyby mieli opcję 1200 kcal i te dwa posiłki były troszkę większe, lub obiad był troszkę zmniejszony na korzyść dwóch pozostałych, to mój największy zarzut. 

Drugą kwestią która nas mocno zastanawiała to dostawy, do naszego miasta (Olsztyn) odbywają się one 2x w tyg. Poniedziałek i środa w nocy, więc wiadomo że posiłki na piątek są przygotowywane we wtorek była zagwostka jak ze świeżością takiego dania, na szczęście jak na razie jest wszystko OK. Minusem jest to że zajmują one miejsce w lodówce przez 2 dni.

Ogólnie podsumowując mimo wad to poleciłbym Minuta Osiem.

Jedyną wadą są dwa pierwsze posiłki, które po prostu mogłyby być większe i bardziej sycące, co można by rozwiązać opcją 1200 kcal, której niestety nie ma.

Zapewne ideą Minuta Osiem jest to że pierwszy posiłek jemy w domu, natomiast mi ( i myślę że wielu innym osobom) zależy żeby tego właśnie uniknąć. Wielkość tych posiłków rekompensujemy sobie jakąś dodatkową przekąską we własnym zakresie co trochę mija się z celem, ale dokupujemy jakiś dodatkowy owoc, batonik, mus czy bułkę.

Natomiast same dania są naprawdę bardzo dobre i urozmaicone. W tej cenie lepszego cateringu tego typu nie znalazłem, w poprzednim z jakiego korzystaliśmy był dość monotonny. Dodatkowy atut to przy zamówieniu dwóch zestawów dostaje się całkiem niezły rabat i za dzien wychodzi prawie 35 zł/os. Dostawy są darmowe co też jest super.

Obiady są bardzo duże i nie ma problemu żeby wytrzymać spokojnie do kolacji, którą przygotowujemy już sami o różnych porach, czasem nawet bardzo późno(21 / 22).

Co by opinia była też miarodajna dla innych, moje teoretyczne zapotrzebowanie na kalorie w ciągu dnia według różnych kalkulatorów tego typu to koło 2300 / 2500 kcal.

Jeśli jednak jesteś od Minuty Osiem (lub od Gastropaczki i pozostałych ;)), to napisz do mnie, przygotujmy razem jakąś pyszną i szybką opinię! W Analyticsie zobaczysz, że z tej podstrony masz ruch na stronie Minuty Osiem, w zamówieniach będzie pojawiać się mój kod rabatowy, więc… czemu nie zadbać o dobry PR i pokazać ludziom jak dokładnie wyglądają Lunch Boxy od Minuty Osiem?

Sama opinia o Minucie Osiem może wpłynąć na zdecydowanie się na ten „catering”, a kod rabatowy dodatkowo sprawić, że ktoś szybciej zdecyduje się na zamówienie.

Zróbmy razem coś fajnego – napisz na kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl i dogadamy wszystkie wszyściutkie szczegóły! I tak… to dotyczy wszystkich cateringów 🙂