Minuta Osiem – opinie

Blog przez żołądek do serca

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla
Minuta Osiem – opinie

Minuta Osiem nie jest takim typowym cateringiem dietetycznym, w którym zamówimy 5 dietetycznych posiłków. To „dieta pudełkowa”, a raczej lunch dietetyczny w pudełku typowy i dedykowany osobom, które są zabiegane, nie mają czasu rano przygotować dla siebie posiłków. W Minucie Osiem dostępne są dwa warianty każdej z diet – sam lunch lub II śniadanie, lunch oraz przekąska.

Minuta Osiem – kod rabatowy

Zamów z kodem BIE56220 i otrzymaj 5% zniżki!

Nieco o Minuta Osiem

W odróżnieniu od standardowego cateringu, różni się tutaj również sposób dostawy. W dietach pudełkowych, które znamy dostarczane nam są posiłki codziennie w nocy. W Minucie Osiem dostarczane są posiłki w poniedziałek (na poniedziałek oraz wtorek) i w środę (na środę, czwartek oraz piątek). Najprawdopodobniej właśnie w taki sposób (i to bardzo mądry) ograniczają swoje koszty dostawy, które zdecydowanie przewyższyłyby marżę gdyby ktoś zamówił jedynie lunch.

Jak więc spisuje się Minuta Osiem? Sprawdźmy!

Tutaj pojawiłaby się opinia o Minuta Osiem

Ale nie ma jej jeszcze!

Niestety, jeszcze nie było nam dane przygotować opinii o Minucie Osiem, choć bardzo chcielibyśmy. Zamiast tego przygotowaliśmy już miejsce na pełnoprawną opinię na temat tego „lunchu dietetycznego”.

Z jednej strony moglibyśmy po prostu zamówić dostawy Minuty Osiem, ale nie lubimy tego robić w tak łatwy sposób. W tym wszystkim możesz nam pomóc używając naszego kodu rabatowego na 5% od zamówienia – BIE56220.

Jeśli jednak jesteś od Minuty Osiem (lub od Gastropaczki i pozostałych ;)), to napisz do mnie, przygotujmy razem jakąś pyszną i szybką opinię! W Analyticsie zobaczysz, że z tej podstrony masz ruch na stronie Minuty Osiem, w zamówieniach będzie pojawiać się mój kod rabatowy, więc… czemu nie zadbać o dobry PR i pokazać ludziom jak dokładnie wyglądają Lunch Boxy od Minuty Osiem?

Sama opinia o Minucie Osiem może wpłynąć na zdecydowanie się na ten „catering”, a kod rabatowy dodatkowo sprawić, że ktoś szybciej zdecyduje się na zamówienie.

Zróbmy razem coś fajnego – napisz na kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl i dogadamy wszystkie wszyściutkie szczegóły! I tak… to dotyczy wszystkich cateringów 🙂