Pizzeria Orłowska (Gdynia)

Blog przez żołądek do serca

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla
Pizzeria Orłowska (Gdynia)

Orłowo, jedna z dzielnic w Gdyni, nie może pochwalić się dużą liczbą restauracji. Wśród nich, oprócz Tawerny gdyńskiej, do wyboru niedaleko plaży dostępna jest również Pizzeria Orłowska. Nie znaliśmy innych pizzerii w Gdyni, więc wypróbowaliśmy właśnie tę! Ogromnym autem jest to, że lokal jest niedaleko plaży – po odebraniu kartonu z pizzą na wynos, zajęło nam zaledwie minutę, żeby przenieść się na piasek. Sprawdź, jak nam smakowało!

Wszystkie pizze są dostępne w jednym rozmiarze – 32 cm średnicy. Zamówiliśmy zatem pizzę z wędzonym dorszem – w końcu nad morzem ryba smakuje o wiele lepiej!

Pizza na bardzo cienkim cieście, z wyczuwalnym smakiem dorsza. Całość bardzo lekka, składniki rozpływające się w ustach. W dodatku sceneria wokół miejsca spożywania pizzy pozwalała na jeszcze większe cieszenie się z posiłku!

Pizza naprawdę bardzo dobra, według nas jedna z lepszych, jaką kiedykolwiek jedliśmy, a zjedliśmy ich już naprawdę bardzo dużo!

Jak tylko wrócimy do Gdyni, musimy wrócić też do Pizzerii Orłowskiej.

5 / 5
Dwóch grubasków zagłosowało!

Jak dostać się do Pizzerii Orłowskiej?