Odkryj potencjał swojego mózgu i zadbaj o niego.

Blog przez żołądek do serca

Artykuł Sponsorowany

Odkryj potencjał swojego mózgu i zadbaj o niego.

Czy wiesz, że jesteś w stanie skutecznie wspierać pracę swojego mózgu, jego kondycję, procesy myślowe, czujność, pamięć i koncentrację za pomocą odpowiedniej diety? Sprawdź, jak zadbać o mózg, aby wydobyć z niego maksymalny potencjał.

Jakie składniki wspierają pracę mózgu? 

Kwasy omega-3 – znajdują się przede wszystkim w rybach morskich, takich jak łosoś czy tuńczyk i są bardzo ważne dla zdrowia mózgu. Pomagają w tworzeniu błon komórkowych, co może poprawić funkcjonowanie mózgu i zapobiegać chorobom neurodegeneracyjnym.

Witaminy z grupy B – takie jak B6, B9 (kwas foliowy) i B12 pomagają w produkcji neuroprzekaźników i w utrzymaniu zdrowia komórek mózgowych.

Antyoksydanty – pomagają w ochronie komórek mózgowych przed stresem oksydacyjnym, który może prowadzić do chorób neurodegeneracyjnych.

Cynk – jest ważny dla zdrowia mózgu, ponieważ pomaga w produkcji neuroprzekaźników i w ochronie komórek mózgowych przed uszkodzeniem.

Na funkcjonowanie mózgu również bardzo korzystny wpływ mają adaptogeny, takie jak np.: ashwagandha, różeniec górski, żeń-szeń, bakopa drobnolistna – mogą one pomóc w redukcji stresu i poprawie funkcji poznawczych. Wpływają także na poprawę pamięci, skupienia, wydajności umysłowej i pracę układu nerwowego. 

MyBestGenius – koktajl młodości dla Twojego mózgu

W obecnych czasach nasz mózg jest przestymulowany, narażony na permanentny stres, wysiłek psychiczny, szkodliwe promieniowanie blue light, życie w biegu i niesamowitą ilość bodźców. W odpowiedzi na te problemy powstał MyBestGenius.

To innowacyjny preparat wysycony antyoksydantami, bogaty w adaptogeny, niezbędne kwasy omega, witaminy i minerały. Unikalna receptura zawiera aż 18 naturalnych składników aktywnych, zamkniętych w dwóch słoiczkach: 

  • MyBestGenius 1, który zaleca się przyjmować w pierwszej połowie dnia i zawiera w sobie: ekstrakt z ginkgo biloba, liści bakopy drobnolistnej, kwiatów aksamitki, owoców borówki czarnej, korzenia różeńca górskiego, korzenia witanii ospałej, alg Haematococcus pluvialis, korzenia żeń-szenia, cynk błonnik akacjowy, witaminę B12 i tiaminę.
  • MyBestGenius 2, który poleca się stosować w drugiej połowie dnia, a w jego składzie znajdziesz kwasy omega-3 (EPA +DHA), olej z czarnuszki siewnej, witaminę E, witaminę D i witaminę A.

Regularna suplementacja przynosi najlepsze efekty

MyBestGenius to unikalny na polskim rynku suplement o tak wszechstronnym wpływie na mózg i wsparcie aktywności psychicznej oraz fizycznej. Regularna suplementacja pozwoli Ci wpłynąć korzystnie na pracę mózgu, koncentrację, czujność, pamięć, wesprzeć organizm w sytuacjach stresowych oraz przy zmęczeniu fizycznym i psychicznym. Wpłynie także na wzrok oraz kondycję skóry i włosów, a także ułatwi zachowanie balansu emocjonalnego.

Odkryj potencjał swojego mózgu i zadbaj o niego z MyBestGenius.