Burak dieta – opinie

Blog przez żołądek do serca

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla
Burak dieta – opinie

Burak dieta to catering dietetyczny, który już od dłuższego czasu kusił nas, żeby wypróbować ich jedzenie. Wybór menu 1800 kcal wychodzi dość drogo – 82 zł za dzień, co w porównaniu do ich konkurencji sprawia, że Burak dieta jest jedną z droższych diet pudełkowych. Za jakość trzeba zapłacić, ale czy Burak dieta jest tego warta? Sprawdź opinię – 5 dni zamówienia Burak Diety, które pozwolą na zdecydowanie czy catering jest dobry!

Burak dieta – kod rabatowy

Skorzystaj z kodu rabatowego M6Qywp i zyskaj 5% rabatu na zamówienie!

Przechodząc przez przycisk powyżej, kod rabatowy jest automatycznie naliczany. Kod działa tylko na pierwsze zamówienie. Przejdziesz do serwisu Dietly, w którym normalnie zamawia się diety.

Powyższy kod rabatowy to indywidualny kod, który otrzymuje każdy Klient po zarejestrowaniu się w systemie Burak Dieta.

Opinia o Burak dieta

Ponoć ich jedzenie jest bardzo smaczne, choć jeszcze nie miałem możliwości spróbowania ich diety. Początkowo skontaktowałem się z cateringiem Burak Dieta, żeby nawiązać współpracę, ale nie odpowiedzi mi na mojego maila. Niestety. Zamiast tego, założyłem konto w ich panelu klienta i stworzyłem dla siebie polecający kod rabatowy na 5% zniżki na pierwsze zamówienie.

Burak Dieta bardzo często wyświetlał mi się w reklamie zarówno na Tik Toku jak i instagramie / Facebooku i dlatego chciałem wypróbować ich jedzenie.

Jeśli uzbieramy punkty z mojego kodu rabatowego M6Qywp to będę mógł przygotować opinię o Burak Dieta. Razem zróbmy coś fajnego i zróbmy opinię o ich cateringu.