Mucca

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

Mucca Żywiec

Postanowiliśmy oderwać się od niedzielnej rutyny i wybraliśmy się na burgera. Pierwszym trafem było Rynek 19, ale ze względu na zapełnione stoliki, nie mielibyśmy możliwości tam usiąść. Znaleźliśmy innego burgera, który nie będzie pochodzić z fast fooda typu McDonald – Mucca. Jest to restauracja, która znajduje się na drugim końcu rynku w Żywcu. 

Prawie wszystkie stoliki były zajęte, ale znaleźliśmy miejsca dla siebie. Podeszła do nas kelnerka, po czym poinformowała nas o dłuższym czasu oczekiwania – ponad godzina. Okej. W brzuchu nam burczy co nie miara, ale poczekamy, nie ma problemu. Z nerwów zamówiliśmy od razu karafkę wody, którą chcieliśmy zapełnić brzuszki. W menu biało na czarnym była informacja, że można wybrać dowolny sos do burgera. Nas o to nie zapytano.

Zamówiliśmy burgera farmera oraz mucca.

Mucca Żywiec

Burger mucca nie był zbyt szczególny. Trochę dużo było tutaj sosu, mocno wyczuwalna musztarda. W burgerze farmer mieliśmy za to sos czosnkowy, którego nie do końca lubimy. Mimo tego, porcje były naprawdę solidne i dało się tym najeść. Na ogromny plus wyszły frytki opruszone papryką. Dla przełamania rutyny niedzielnego obiadu to bardzo dobre miejsce. Mówią o sobie, że mają najprawdopodobniej najlepsze burgery w Żywcu. Najprawdopodobniej następnym razem pójdziemy do konkurencji z drugiego końca rynku, żeby to sprawdzić, wtedy będziemy mogli potwierdzić ich tezę!

4/5 - (2 votes)

Jak się dostać w to miejsce?

Dokładny adres:
Ulica Rynek 6,
34-300 Żywiec, śląskie

Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek – 10:00 – 21:00
piątek – sobota – 10:00 – 23:00
niedziela – 10:00 – 21:00

Rodzaj działalności:
Restauracja
Strona internetowa:
brak

Kontakt:
Tel: 607 174 166
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa, jak sama nazwa wskazuje, to dieta całkowicie pozbawiona produktów glutenowych. Dowiedz się o niej więcej z wpisu!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca