Akcesoria na przyjęcie weselne, których nie może zabraknąć!

Blog przez żołądek do serca

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla
Akcesoria na przyjęcie weselne, których nie może zabraknąć!

Na weselnych stołach można znaleźć rozmaite potrawy na ciepło i na zimno. Kolejny element stanowi też alkohol – zarówno do wznoszenia toastów jak i do uprzyjemnienia całej uroczystości. Eleganckie zawieszki na wódkę weselną pozwolą spersonalizować butelki i nadać im unikatowego charakteru. Warto także zadbać o winietki sugerujące ulokowanie gości oraz szereg innych aspektów. Lista jest długa, dlatego warto zacząć przygotowania odpowiednio wcześniej!
1. Wydrukuj zawieszki na butelki dla gości weselnych
2. Smaczne miody czy alkohol weselny? Jak podziękujesz gościom za przybycie?
3. Unikalne akcesoria stołu i dekoracje na przyjęcie
4. Planowanie wesela to wyzwanie!

Wydrukuj zawieszki na butelki dla gości weselnych

Na przyjęciach weselnych uwaga gości jest przede wszystkim skupiona na parze młodej. Mało kto jednak myśli wówczas o tym, ile przygotowań wymagało zorganizowanie tego przedsięwzięcia. Wybranie sali weselnej, dekoracji i stylu, w jakim będzie urządzona – to dopiero początek. Kolejny aspekt dotyczy wyboru menu, ulokowania gości, przygotowania zaproszeń opatrzonych o imiona pary młodej.

W dalszej kolejności niezbędne jest wybranie fotografa i kamerzysty, który uwieczni ulotne chwile podczas tego wyjątkowego dnia.

Smaczne miody czy alkohol weselny? Jak podziękujesz gościom za przybycie?

Dobrym i zarazem chętnie praktykowanym zwyczajem jest przygotowanie drobnych upominków dla gości w zamian za przybycie na uroczystość. Mogą to być np. wódki wesele opatrzone o zawieszki z podziękowaniem i imionami pary młodej lub innym dowolnym tekstem, np. w postaci rymowanki. Znajdziesz je np. na: https://www.drukomat.pl/zawieszki-na-butelki. Takie etykiety czy inne ozdoby na butelkach z pewnością nadadzą unikalnego charakteru tym drobiazgom, a jednocześnie pozwolą wywołać pozytywne skojarzenia z tym wydarzeniem.
Innym przykładem podziękowania dla przybyłych gości są np. miody w miniaturowych słoiczkach. Opatrzone etykietą z Waszym tekstem i datą ślubu będą przypominać o zabawie weselnej na długo po tym, kiedy zostanie ona zakończona. Takie upominki to tylko z pozoru drobne detale – warto podjąć choćby niewielki wysiłek, który będzie stanowić miły gest skierowany w stronę gości. Znajdź odpowiednie drobiazgi na https://www.drukomat.pl/.

Unikalne akcesoria stołu i dekoracje na przyjęcie

Jednym z działań, z którymi musi się zmierzyć przyszła para młoda jest wybranie stylu i dekoracji sali weselnej. Obecnie coraz większą popularnością cieszy się np. styl boho czy rustykalny. Jeżeli takie klimaty są Wam bliskie – całe przyjęcie i sala weselna będą doskonałą przestrzenią także do wykonania zdjęć! Dekoracje stołu, w których dominuje drewno, koronki czy suszone kwiaty i trawa pampasowa – to wszystko sprawia, że aranżacja sali weselnej nabierze wyjątkowego charakteru i z pewnością trafi w gusta wielu osób. Bliskość natury, akcenty z drewna i koronek – to wszystko wygląda naprawdę efektownie i pomaga osiągnąć efekt WOW!

Planowanie wesela to wyzwanie!

Podsumowując – organizacja ślubu i wesela to poważne przedsięwzięcie. Warto zatem zacząć przygotowania odpowiednio wcześniej, aby bez stresu i zbędnych negatywnych emocji. Lista spraw do załatwienia jest naprawdę długa. Warto zająć się tym z odpowiednim wyprzedzeniem, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik, a efekt końcowy był zadowalający dla każdej ze stron. Jeżeli zależy Ci na gwarancji satysfakcji, a jednocześnie na zaoszczędzeniu czasu – warto nawiązać współpracę z doświadczoną wedding-planerką, która zadba o każdy detal tej uroczystości. Z pewnością będzie w stanie podpowiedzieć takie rozwiązania, które pomogą uświetnić Waszą ceremonię!