Zapiekanki u Kariny

Bulinka

Blondynka o wielkim sercu, zakochana po uszy w pierogach! Doceni dobrze przyprawione danie jak i obraz w galerii sztuki. Jeśli chcesz, stworzy dla Ciebie ozdobę z betonu jaką sobie wymarzysz!

zapiekanki u kariny

Piękny zachód słońca w górach z gorącą zapiekanką!
Poniwiec organizuje kino letnie, które gromadzi coraz więcej osób na nocnych seansach.
Łąka na Małej Czantorii jest wyłożona miękkimi pufami i materacami, które są ogólnodostępne. Warto zabrać ze sobą koc, bo temperatura w górach szybko spada i po zachodzie słońca przy lekkim wietrze robi się bardzo zimno. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale warto wspomóc organizatorów i zamówić coś dobrego do jedzenia, więc ZACZYNAJMY!

zapiekanki u kariny

Zamówiłam zapiekankę z roszponką i otrzymałam pilot, który zaczął pikać jak zamówienie było gotowe (Bardzo fajne rozwiązanie – nie trzeba czekać w lokal, można wyjść na zewnątrz). Zapiekanka była podgrzana, chrupiąca z dużą ilością rukoli i pomidorków. Odbiegała smakiem od taniego fastfooda, za co bardzo duży plus! Nie jestem pewna pochodzenia bułki, ale sądzę, że wypiekanie własnego pieczywa przy tak wielu zamówieniach mogłoby być nieco problematyczne.

4.5 out of 5 stars
Ocena: 4,5/5

Pamiętajcie, że lepiej jest przyjść co najmniej 30 min przed seansem, zarezerwować miejsce i złożyć zamówienie. Kilka minut przed seansem wszystkie pufy są zajęte a oczekiwanie na zamówienie bardzo się wydłuuuża. Polecanko!

CIEKAWE ARTYKUŁY

Dieta Dukana

Dieta Dukana

Czy jest dieta Pierre’a Dukana? Sprawdź nasz wpis, w którym opisujemy szczegółową każdą z faz diety Dukana, a także przykładowy jadłospis!

Dieta czekoladowa

Dieta czekoladowa

Dieta czekoladowa? A co to takiego i dlaczego ma tak pyszną i przekonującą nazwę? Zasięgneliśmy informacji u dietetyka!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!