Retro diner

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

Retro diner Tychy

Restauracja, do której pojechaliśmy ze względu na jej klimat. Wystrój na zdjęciach w pełni w stylu retro, a co z jedzeniem?

Zamówiliśmy quesadillę jako najprawdopodobniej jedyna propozycja, która nam odpowiadała.

Retro diner Tychy

To, co otrzymaliśmy na talerzu trochę odstawało od prawdziwej quesadilli. Powinien tam być sos pomidorowy, ser, mozzarella, których brakowało w Retro dinner. Jedna porcja była bardzo ciężka i aż ociekała tłuszczem, który skumulował się na dolnej części przemoczonej placka. Druga była lepsza, ale wciąż nie było to to, co oczekiwaliśmy po quesadilli. Jeśli chcesz zjeść dobrą quesadillę, na pewno lepszym wyborem będzie Kalendarium w Czechowicach-Dziedzicach.

Na szczęście kelnerzy nie podchodzili z pytaniem jak nam smakuje, bo musielibyśmy szczerze powiedzieć, że coś jest nie tak.

2.5/5 - (2 votes)

Jak się dostać do Retro diner w Tychach?

Dokładny adres:
Przemysłowa 31,
43-100 Tychy, śląsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela – 10:00 – 22:00

Rodzaj działalności: Restauracja
Strona internetowa: brak

Kontakt:
Tel: 786 932 101
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Kurkuma

Kurkuma

Czym właściwie jest kurkuma i jakie ma właściwości? Niewiele osób wie, że może pomóc nawet przy odchudzaniu! Sprawdź nasz artykuł!

Masło klarowane

Masło klarowane

Słyszałeś kiedykolwiek o maśle klarowanym? My też! Sprawdź nasz artykuł, w którym opisujemy wszystkie istotne informacje o nim!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca