Placek czy naleśnik

Natalia

Wielbicielka spędzania wieczorów i nocy z telefonem w ręce lub aktywnie na spacerze. Całe swoje serce oddaje pisząc. Mistrz stawiania przecinków i ortografii.

Placek czy naleśnik Tychy

Wyobraź sobie taką sytuację. Masz chcicę na naleśniki już od miesiąca. Marzy Ci się taki naleśnik, że aż uszy Ci się trzęsą. Jesteś w parku i nagle postanawiasz “dziś musi być ten dzień. Dziś zjem naleśnika”. Szukasz restauracji w mieście, w którym jesteś i trafiasz na restaurację, która zamyka się za 15 minut, a Ty jesteś 20 minut od niej. Dzwonisz do restauracji, żeby przygotowali Twojego naleśnika, a Ty biegniesz ile sił w nogach, żeby zdążyć przed zamknięciem.

Dokładnie tak było z restauracją Placek czy naleśnik w Tychach! Na szczęście Panie z obsługi zgodziły się na szalone zamówienie na ostatnie minuty działania restauracji, przyszliśmy (o dziwo) 3 minuty przed zamknięciem, a nasze naleśniki już na nas czekały!

Zamówiliśmy porcję o smaku rafaello oraz oreo. Porcje były spore i bardzo smaczne. Naleśniki Rafaello prezentowały się bardzo apetycznie. Ich środek wypełniony był serem i kokosem z dodatkiem bitej śmietany. Jednak jakże wielkie było nasze zdziwienie, kiedy otworzyliśmy naleśniki Oreo, a naszym oczom ukazała się… kupa, która na szczęście wcale nie smakowała jak kupa! Co do smaku… Jesteśmy w tym podzieleni.

Placek czy naleśnik Tychy
Placek czy naleśnik Tychy

Może i wyglądem to nie zachwycało, ale smakowo było to naprawdę dobre. Z tych dwóch rodzajów naleśników, dla jednego lepsze było Rafaello, dla drugiego Oreo. Na szczęście mogliśmy podzielić się pół na pół i wszyscy byli zadowoleni!

Jeśli masz ochotę na ekstrawaganckie naleśniki, które zachwycą Twoje podniebienie, odwiedź restaurację Placek czy Naleśnik. Zdecydowanie polecamy!

5/5 - (2 votes)

Jak się dostać w to miejsce?

Dokładny adres:
Jana Pawła II,
43-100 Tychy, śląskie

Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela – 11:00 – 20:00

Rodzaj działalności:
Restauracja
Strona internetowa:
brak

Kontakt:
Tel: 517 442 805
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa, jak sama nazwa wskazuje, to dieta całkowicie pozbawiona produktów glutenowych. Dowiedz się o niej więcej z wpisu!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 5 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca