La Classica

Natalia

Wielbicielka spędzania wieczorów i nocy z telefonem w ręce lub aktywnie na spacerze. Całe swoje serce oddaje pisząc. Mistrz stawiania przecinków i ortografii.

La Classica Tychy

Kiedy nie możesz zdecydować się, czy bardziej masz ochotę na pizzę czy makaron… wybierasz pizzę carbonara! I szybko przekonujesz się, że jest to bardzo dobry wybór.

Pierwszy raz spotkaliśmy się z taką pozycją w menu i naszym zdaniem jest to propozycja warta uwagi. Pyszne cienkie ciasto, świetny sos alla carbonara i bardzo dobra wędzona pancetta sprawiły, że pizza szybko zniknęła z naszych talerzy.

La Classica Tychy

Wstąpiła w nas romantyczność, kroiliśmy sobie nawzajem kawałki pizzy, dobrze że nie podawaliśmy sobie ich nawzajem do ust!

La Classica Tychy

Wchodząc do lokalu, nie byliśmy do końca pewni, czy uda nam się coś zjeść, ponieważ na wejściu przywitała nas duża lada z lodami. Jednak jeśli macie ochotę na pizzę, to spokojnie, na pewno ją tam dostaniecie. Pizzeria znajduje się w głąb lokalu, gdzie można obserwować, jak kucharz przyrządza pizzę.

PS. Kiedy pizzerman daje znać, że pizza gotowa, nie lećcie po nią, ile sił w nogach. To sygnał dla kelnerujących dziewczyn, nie dla Was.

Czy warto się tam wybrać? Zdecydowanie!

5/5 - (2 votes)

Jak się dostać w to miejsce?

Dokładny adres:
Grota-Roweckiego 68,
43-100 Tychy, śląskie

Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela – 13:00 – 21:00

Rodzaj działalności:
Restauracja
Strona internetowa:
brak

Kontakt:
Tel: 789 444 699
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa, jak sama nazwa wskazuje, to dieta całkowicie pozbawiona produktów glutenowych. Dowiedz się o niej więcej z wpisu!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca