Oliwa i Ogień 2.0

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

Oliwa i Ogień 2.0 Wrocław

Ostatni dzień weekendu we Wrocławiu, kilka godzin przed planowanym odjazdem, więc.. trzeba się najeść! Akurat byliśmy na krótkim spacerze na wyspie słodowej, a niedaleko niej znajdują się dwie pizzerie. Sprawdziliśmy ich menu na Facebooku i zdecydowaliśmy się na Oliwa i Ogień 2.0. Czy było warto? Sprawdź opinię!

Po przyjściu do lokalu, kelnerka wskazała nam miejsce siedzące. Warto tutaj zaznaczyć, że przychodząc do pizzerii, nie było żadnej kolejki – podobnie jak w RAGU. Przez ukrop na zewnątrz, usiedliśmy w klimatyzowanym wnętrzu restauracji.

Przez miejsce siedzące w środku, mogliśmy oglądać jak pizzermani przygotowują pizze dla całego, wypełnionego lokalu. Panowały tam trzy stacje – wyrobienie ciasta, dodawanie składników i wypiekanie pizzy. Koordynacja pracy trzech osób była zdumiewająca, widać było, że robią to już od długiego czasu. Nie było miejsca na błędy.

Zamówiliśmy XX, a do tego włoską wodę niegazowaną (była w takiej samej cenie co coca-cola!), a także Aperol Virgin.

Oliwa i Ogień 2.0 Wrocław
Oliwa i Ogień 2.0 Wrocław

Po wyciągnięciu z pieca, każda pizza jest sowicie oblewana oliwą, dzięki czemu nadawany jest dodatkowy posmak całemu daniu. 

Ciasto cienkie, pulchne, składniki zdecydowanie świeże, a całość zachwycała swoim smakiem. Naprawdę nie było do czego się przyczepić, a pizza szybko zniknęła.

Wychodząc z lokalu, widzieliśmy, że pojawiła się dość długa kolejka, która chciała dostać się do Oliwa i Ogień 2.0. Pizzeria musi mieć dobrą renomę we Wrocławiu, skoro wszyscy chcą tutaj przyjść.

Oliwa i ogień 2.0 oceniamy bardzo pozytywnie przez zaangażowanie osób tam pracujących i smak samej pizzy.

5/5 - (2 votes)

Jak się dostać do Oliwa i Ogień 2.0?

Dokładny adres:
Świętego Marcina 2,
50-265 Wrocław, dolnośląskie

Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela – 12:00 – 22:00

Rodzaj działalności:
Restauracja
Strona internetowa:
brak

Kontakt:
Tel: 735 584 134
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa, jak sama nazwa wskazuje, to dieta całkowicie pozbawiona produktów glutenowych. Dowiedz się o niej więcej z wpisu!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca