Giselle Wrocław

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

giselle wroclaw scaled

Krótki wypad do Wrocławia rozpoczął się śniadaniem w małym lokalu. Jedna z tych restauracji, która po wpisaniu “śniadania Wrocław” pojawia się pierwsza, ma dużo pozytywnych opinii, a więc… trzeba to sprawdzić!

Po wejściu do lokalu, widzimy dosyć małą przestrzeń. Lokal słynie ze śniadań, a koło godziny 11, restauracja była prawie pełna. Cała obsługa jest przy kasie, nikt nie poda menu, nawet jeśli będziesz siedzieć tam 30 minut.

Wybór padł na tosta francuskiego z chałki z szynką parmeńską, rukolą i pomidorami.

 

Giselle

Chałka była jeszcze ciepła po podaniu przez kelnerkę, a wszystko się ze sobą super komponowało. Delikatnie słodka chałka z jajkiem, szynką, a do tego rukola i pomidor. Kawa skomponowała się do tego idealnie. Czas? Czekaliśmy niedługą chwilkę.

Śniadanie nie było jakieś wybitnie drogie – 15 zł, a głód przyszedł dopiero koło godziny 18 – to prawie pół dnia! Wartało? Tak! To naprawdę pewno trzeba spróbować!

Jeśli kiedykolwiek będziesz we Wrocławiu, szczerze możemy polecić tą restaurację – za ich super smak śniadania, które nam przyrządzono. Spróbuj pysznego croque madame!

Jak się dostać w to miejsce?

Dokładny adres:
Szewska 27,
50-139 Wrocław, dolnośląskie
Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota – 07:30 – 19:00
niedziela – 09:00 – 19:00
Rodzaj działalności:
Restauracja
Strona internetowa:
brak
Kontakt:
Tel: 71 725 55 62
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Masło klarowane

Masło klarowane

Słyszałeś kiedykolwiek o maśle klarowanym? My też! Sprawdź nasz artykuł, w którym opisujemy wszystkie istotne informacje o nim!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Data publikacji:

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!