Bacówka PTTK na Rycerzowej

Bulinka

Blondynka o wielkim sercu, zakochana po uszy w pierogach! Doceni dobrze przyprawione danie jak i obraz w galerii sztuki. Jeśli chcesz, stworzy dla Ciebie ozdobę z betonu jaką sobie wymarzysz!

bacówka PTTK na Rycerzowej

Lato to idealny czas na piesze wędrówki. Tym razem wzięło nas na Wielką Rycerzową. Wchodząc na górę szliśmy z założeniem, że na szczycie na pewno zjemy racuchy z borówkami. Polecenie dostaliśmy od naszych znajomych 🙂

Wyjście trwało około 3 godzin. Na szczycie ze względu na covid-19 w maseczkach weszliśmy do Bacówki i zamówiliśmy racuchy. Sama bacówka w środku jest niewielka, dlatego zdecydowaliśmy zjeść na zewnątrz. 3 racuchy za kwotę 25 zł to jednak trochę dużo, jednak po otrzymaniu zamówienia już wiedzieliśmy, że jedna porcja na naszą dwójkę byłaby wystarczająca.

Co do samych racuchów były bardzo dobre, świeże, lekkie, delikatnie słodkie. Sos borówkowy rozpływał się w ustach (choć nie jesteśmy pewni czy był ze świeżych borówek).Całość oceniamy na 5 gwiazdek!


Jak się dostać do bacówki PTTK na Rycerzowej?

Dokładny adres:
Soblówka 34-347
Rodzaj działalności:
Restauracja
Strona internetowa:
brak

Kontakt:
Tel: 606 436 036

CIEKAWE ARTYKUŁY

Masło klarowane

Masło klarowane

Słyszałeś kiedykolwiek o maśle klarowanym? My też! Sprawdź nasz artykuł, w którym opisujemy wszystkie istotne informacje o nim!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Data publikacji:

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!