Bacówka PTTK na Rycerzowej

Bulinka

Blondynka o wielkim sercu, zakochana po uszy w pierogach! Doceni dobrze przyprawione danie jak i obraz w galerii sztuki. Jeśli chcesz, stworzy dla Ciebie ozdobę z betonu jaką sobie wymarzysz!

bacówka PTTK na Rycerzowej

Lato to idealny czas na piesze wędrówki. Tym razem wzięło nas na Wielką Rycerzową. Wchodząc na górę szliśmy z założeniem, że na szczycie na pewno zjemy racuchy z borówkami. Polecenie dostaliśmy od naszych znajomych 🙂

Wyjście trwało około 3 godzin. Na szczycie ze względu na covid-19 w maseczkach weszliśmy do Bacówki i zamówiliśmy racuchy. Sama bacówka w środku jest niewielka, dlatego zdecydowaliśmy zjeść na zewnątrz. 3 racuchy za kwotę 25 zł to jednak trochę dużo, jednak po otrzymaniu zamówienia już wiedzieliśmy, że jedna porcja na naszą dwójkę byłaby wystarczająca.

Co do samych racuchów były bardzo dobre, świeże, lekkie, delikatnie słodkie. Sos borówkowy rozpływał się w ustach (choć nie jesteśmy pewni czy był ze świeżych borówek).Całość oceniamy na 5 gwiazdek!5 out of 5 stars

Jak się dostać do bacówki PTTK na Rycerzowej?

CIEKAWE ARTYKUŁY

Mozzarella z czym

Mozzarella z czym

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat mozzarelli? Sprawdź nasz wpis dotyczący tego boskiego sera! Wiele pomysłów na podanie!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

Chcesz więcej pysznych nowości?

zapisz się na nasz newsletter!