Wirtuozeria Bielsko

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

wirtuozeria bielsko

Jesienią na Błoniach w Bielsku-Białej, kiedy wieczorem koło 19 jest już zimno, warto wybrać się do restauracji. Warto też zadbać o to, żeby w lokalu było cieplej niż na zewnątrz. Właśnie w taki sposób podczas zdjęć produktowych gum oporowych dla znajomego trafiliśmy do Wirtuozerii.

Sam wystrój lokalu był zabójczy – czuć było klimat restauracji, a dzięki ogrzewaniu, w ten mroźny wieczór mogliśmy choć trochę się ogrzać. 

Chcieliśmy przyśpieszyć proces rozmrażania naszych rąk, stąd też wizyta w toalecie, która nas zszokowała. Oczywiście w pozytywnych tego słowa znaczeniu. Zamiast standardowej łazienki, zobaczyliśmy bardzo nowoczesną łazienkę z futurystycznymi ozdobami i beczką z mennicą zamiast zwykłego kranu ze zlewem. Ze względu na brak czucia w dłoniach nie zrobiliśmy zdjęcia 🙁

Zamówiliśmy za to pierogi z mięsem!

wirtuozeria bielsko

Od nas szybka i prosta opinia – 3.5! Nie było w Wirtuozerii niczego, co nas zachwyciło, przez co mielibyśmy tam wrócić na kolejny obiad czy kolacje.

Jak się dostać do Wirtuozerii?

Dokładny adres:
Pocztowa 39,
43-309 Bielsko-Biała, śląskie

Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek – 10:00 – 22:00
piatek – sobota – 10:00 – 23:00
niedziela – 10:00 – 21:00
Rodzaj działalności:
Restauracja
Strona internetowa:
brak
Kontakt:
Tel: 502 246 666
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Masło klarowane

Masło klarowane

Słyszałeś kiedykolwiek o maśle klarowanym? My też! Sprawdź nasz artykuł, w którym opisujemy wszystkie istotne informacje o nim!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Data publikacji:

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!