Wirtuozeria Bielsko

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

wirtuozeria bielsko

Jesienią na Błoniach w Bielsku-Białej, kiedy wieczorem koło 19 jest już zimno, warto wybrać się do restauracji. Warto też zadbać o to, żeby w lokalu było cieplej niż na zewnątrz. Właśnie w taki sposób podczas zdjęć produktowych gum oporowych dla znajomego trafiliśmy do Wirtuozerii.

Sam wystrój lokalu był zabójczy – czuć było klimat restauracji, a dzięki ogrzewaniu, w ten mroźny wieczór mogliśmy choć trochę się ogrzać. 

Chcieliśmy przyśpieszyć proces rozmrażania naszych rąk, stąd też wizyta w toalecie, która nas zszokowała. Oczywiście w pozytywnych tego słowa znaczeniu. Zamiast standardowej łazienki, zobaczyliśmy bardzo nowoczesną łazienkę z futurystycznymi ozdobami i beczką z mennicą zamiast zwykłego kranu ze zlewem. Ze względu na brak czucia w dłoniach nie zrobiliśmy zdjęcia 🙁

Zamówiliśmy za to pierogi z mięsem!

wirtuozeria bielsko

Od nas szybka i prosta opinia – 3.5! Nie było w Wirtuozerii niczego, co nas zachwyciło, przez co mielibyśmy tam wrócić na kolejny obiad czy kolacje.

3.5 out of 5 stars

Jak się dostać do Wirtuozerii?

Adres:
ul. Pocztowa 39,
43-300 Bielsko-Biała

CIEKAWE ARTYKUŁY

Rodzaje noży kuchennych

Rodzaje noży kuchennych

Rodzaje noży kuchennychNiezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej...

Gdzie zjeść w bielsku

Gdzie zjeść w bielsku

Jesteś głodny/a? Zmierzasz tam tylko dlatego, że ktoś polecił Ci to miasto na krótką przechadzkę z rodziną lub znajomymi? Chcesz coś zjeść w Bielsku-Białej? Pomożemy Ci w wyborze jednych z najlepszych restauracji w tym mieście. Nie musisz dziękować. Wystarczy, że przeczytasz nasz krótki, acz kaloryczny wpis!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!