Umami Wrocław

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

umami wroclaw scaled

Czy byłeś/aś kiedykolwiek w takiej sytuacji, w której błądziłeś/aś po odwiedzanym mieście w poszukiwaniu jakiejkolwiek restauracji, która będzie miała choć jedno wolne miejsce? Ja się z tym spotkałem we Wrocławiu. Naprawdę chciałem odwiedzić kilka innych restauracji, ale z kwestii przypadku trafiłem do Umami, w którym podają przede wszystkim dania z noodlami i z pierożków dumpling. Chociaż tutaj było miejsce.

Lokal wygląda na bardzo “luksusowy”, mimo że tak nie jest. Mają duży bar, który pewnie szaleje w wieczorne i nocne godziny. W Umami, postawiłem na Noodle Curry z krewetkami, czerwoną pastą curry, mlekiem kokosowym, cukinią, groszkiem cukrowym, marchewką i limonką.

 

umami wrocław

Danie było okej, ale nie zbyt powalające. Bardzo charakterystyczny smak mleka kokosowego w połączeniu z pastą curry dał się we znaki. Pasta curry zazwyczaj jest podawana w daniach pikantnych, jednak to nie okazało się być aż tak pikantne, a szkoda.

Krótko podsumowując – z braku laku trafiłem do Umami, ale czy wrócę tam? Raczej nie, no chyba że znowu będę w ślepym zaułku bez miejsca w jakiejkolwiek restauracji.

2 out of 5 stars

Jak się dostać do Umami?

CIEKAWE ARTYKUŁY

Rodzaje noży kuchennych

Rodzaje noży kuchennych

Rodzaje noży kuchennych Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej...

Gdzie zjeść w bielsku

Gdzie zjeść w bielsku

Jesteś głodny/a? Zmierzasz tam tylko dlatego, że ktoś polecił Ci to miasto na krótką przechadzkę z rodziną lub znajomymi? Chcesz coś zjeść w Bielsku-Białej? Pomożemy Ci w wyborze jednych z najlepszych restauracji w tym mieście. Nie musisz dziękować. Wystarczy, że przeczytasz nasz krótki, acz kaloryczny wpis!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!