Śniadania Stargard

Stargard ma bardzo dużo różnych restauracji, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pozycji, które na pewno skosztowałby każdy koneser dobrego smaku. Które z nich są warte wydania pieniędzy? Tego dowiemy się od osób przeglądających tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce zebrać najbardziej polecane obiekty gastronomiczne, które oferują śniadanie w mieście Stargard.

śniadania Stargard

Musisz być na naszej liście lokali?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli lokali

Jeśli chcesz dostać się na naszą listę z Stargardu, wyślij do nas wiadomość e-mail na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości umieść następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • adres obiektu,
 • przykładowe posiłki, które Twoi kelnerzy serwują oraz ich koszt,
 • fotografie posiłków, które warto pokazać ,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • mini bonus dla osób, które wyślą także zdjęcie swoich uśmiechniętych{ od ucha get ucha} klientów, którzy zajadają się pysznymi daniami. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które odnajdą każdą próbę oszustwa, a to kończy się bardzo źle.

Serdeczny przedsiębiorco w Stargardzie, pamiętaj, że w każdym mieście jest maksymalnie jeden lokal, która będzie wyświetlana na naszej witrynie w określonym mieście (no chyba, że to my odwiedziliśmy ten lokal w mieście Stargard). Warto się pospieszyć!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać restaurację z Stargardu, w której jadłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy wystawić negatywną opinię? Napisz do nas kilka informacji, a mianowicie:

 • nazwa restauracji,
 • adres restauracji,
 • posiłki, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o lokalu? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszego portalu, a Ty pochwalisz się swojej kochance, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Napiszcie do nas maila lub użyjcie formularza dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że inne obiekty także chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają nasze opinie restauracji?

Nasze ulubione:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym charakteryzują się dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Niekiedy nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego dania, które zaspokoi nas nieraz przez cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań smakowych do tego, żeby być w pełni zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie także, że nie można jeść posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Stargard?

śniadania Stargard
śniadania Stargard

Jak dobrać dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Stargardu wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie www restauracji. Sprawdzają oni ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Ultra ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Stargard, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda z restauracji z Stargardu będzie nam mogła serwować dania na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować takie lokale, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane posiłki w mieście Stargard:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus na bułce razowej,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • gorditas,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które oferuje szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Stargard? A może uzupełnisz naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja