Śniadania Katowice

Śniadania w mieście Katowice

Katowice ma wiele różnych restauracji, które w swoim menu mają ogromną ilość różnych pyszności, które z pewnością spróbowałby każdy łasuch. Jakie z nich są warte wydania ostatnich pieniędzy? Tego na pewno dowiemy się od osób przeglądających tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce zebrać wszelkie lokale gastronomiczne, które w menu mają śniadanie w mieście Katowice.

śniadania Katowice

Musisz być w naszym spisie restauracji?

Dla restauratorów

Jeżeli pragniesz widnieć na naszej liście z Katowic, wyślij do nas maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz nam o sobie:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja lokalu,
 • Twoje śniadania, które serwujecie oraz ich ceny,
 • zdjęcia posiłków, które warto opublikować,
 • najlepiej zdjęcia Was w pracy! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy wyślą także zdjęcia swoich zadowolonych klientów, którzy jedzą dania. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które odnajdą każdą próbę oszustwa, a to musi kończyć się bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Katowicach, pamiętaj, że w każdym z miast może być maksymalnie jeden lokal, która będzie wyświetlana na naszej stronie w danym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do lokalu w mieście Katowice). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać obiekt z Katowic, w której jadłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy obsmarować? Wyślij do nas kilka informacji, które będą zawierać:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja lokalu,
 • śniadania, które jadłeś/aś wraz z ich cenami ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o lokalu? Twój tekst oraz wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na łamach naszego serwisu, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swojej rodzinie, że to co piszesz zostało opublikowane w internecie!

3 + 2 =

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Pamiętajcie, że inne obiekty też chcą się dodać do naszego spisu!

Możesz bezpłatnie dodać lokal jeszcze tylko do:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jakie są dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go tak, żeby był on syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele doznań w kubkach smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie też, że nie wolno jeść posiłków takich jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je “na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy aby z pewnością znajdziesz takie posiłki w mieście Katowice?

śniadania Katowice
śniadania Katowice

Jak znaleźć idealną restaurację?

Często mieszkańcy Katowic kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie www lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które serwuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz jedynie pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nigdy nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Katowice, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda restauracja z Katowic będzie nam mogła serwować posiłki na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektóre osoby mogą preferować te lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania posiłku na wynos.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Katowice:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z papryką,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki z parówką,
 • bagietka z salami,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdej restauracji, które oferuje szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Katowice? A może uzupełnisz naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Pozostańmy w kontakcie!

W Katowicach działa także: Catering dietetyczny Katowice

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te: