Śniadania Katowice

Katowice ma wiele różnych lokali, które w swoim menu mają ogromną ilość różnych pozycji, które na pewno skosztowałby każdy obżartuszek. Które z nich są warte wydania pieniędzy? Tego chcemy dowiedzieć się od osóbnaszych internautów i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce wypisać te lokale, które w menu mają śniadanie w mieście Katowice.

śniadania Katowice

Pragniesz być na naszej liście restauracji?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli chcesz widnieć na naszej liście z Katowic, napisz do nas e-maila na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz nam o sobie:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja obiektu,
 • ciekawe dania, które serwujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia posiłków, które warto pokazać ,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy pracują na renomę Twojej marki!
 • gratis dla osób, które prześlą nam także zdjęcia swoich uśmiechniętych{ od ucha get ucha} klientów, którzy jedzą Wasze dania. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które odnajdą każdą próbę oszukaństwa, a to kończy się bardzo bardzo źle.

Drogi przedsiębiorco w Katowicach, pamiętaj, że w każdym z miast jest tylko jeden lokal, która będzie wyświetlana na naszym serwisie w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do restauracji w mieście Katowice). Pośpiesz się!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać obiekt gastronomiczny z Katowic, w której jadłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy negatywnie ocenić? Napisz do nas kilka informacji, a mianowicie:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja obiektu,
 • dania, które jadłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o obiekcie? Twój wpis wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na łamach naszego portalu, a Ty będziesz chwalić się swojemu mężowi, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów!

Napiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że pozostałe lokale też chcą się dodać do naszej listy!

Przykładowe opinie restauracji

Przykładowo:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak określić dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to ten posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas niejednokrotnie przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań w kubkach smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie także, że nie wolno jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetrawienie wszystkiego. Czy z pewnością znajdziesz takie posiłki w mieście Katowice?

śniadania Katowice
śniadania Katowice

Jak wybrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Katowic wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie www restauracji. Sprawdzają oni ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Ultra ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Katowice, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda restauracja z Katowic będzie nam mogła serwować dania na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Z tego względu, niektórzy z nas mogą preferować te obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Katowice:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z papryką,
 • fast food (niestety w postaci sieciówek),
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • bagietka z salami,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które oferuje szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Katowice? A może chcesz uzupełnić naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja