Śniadania Tychy

Tychy ma wiele różnych lokali, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pysznych pozycji, które z pewnością spróbowałby każdy koneser dobrego smaku. Które z nich są warte wydania ostatnich pieniędzy? Tego dowiemy się od osób, które przeglądają tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce wypisać wszystkie obiekty, które oferują śniadanie w najpiękniejszym mieście – Tychy.

śniadania Tychy

Chcesz być na naszej liście restauracji?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli chcesz widnieć na naszej liście z Tych, wyślij do nas e-maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa restauracji,
 • adres obiektu,
 • przykładowe posiłki, które podajecie oraz ich ceny,
 • fotografie posiłków, które chcecie opublikować,
 • zdjęcia Was w pracy! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla osób, które prześlą nam także zdjęcie swoich uśmiechniętych{ od ucha do ucha} klientów, którzy jedzą Waszepyszne dania. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychwycą każdą próbę oszustwa, a to musi kończyć się bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Tychach, pamiętaj, że w każdym z miast może być maksymalnie jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszym portalu w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do lokalu w mieście Tychy). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać restaurację z Tych, w której byłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy obsmarować? Wyślij nam kilka informacji, a dokładniej:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja obiektu,
 • dania, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • dodatkowo, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o lokalu? Twój wpis zostanie opublikowane na łamach naszego portalu, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swojej rodzinie, że to co piszesz zostało opublikowane w internecie!

Wypiszcie do nas maila lub użyjecie formularza kontaktowego dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Pamiętajcie, że inne lokale także chcą się dodać do naszej listy!

Najnowsze opinie restauracji, w których już byliśmy

Nasze przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas nieraz na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, aby być w pełni zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie też, że nie można jeść posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetrawienie wszystkiego. Czy aby na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Tychy?

śniadania Tychy
śniadania Tychy

Jak wybrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Tych kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie osób trzecich i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Bardzo ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Tychy, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda z restauracji z Tych będzie nam mogła serwować posiłki na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Z tego względu, niektóre osoby mogą preferować takie obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Tychy:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus na bułce razowej,
 • fast food (niestety w postaci sieciówek),
 • kawa i grahamka,
 • omlet z serem,
 • bagietka z salami,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdej restauracji, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Tychy? A może uzupełnisz naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja