Śniadania Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ma wiele różnych lokali, które oferują nam dużą ilość różnych pozycji, które z pewnością spróbowałby każdy łasuch. Jakie z nich są warte zachodu? Tego chcemy dowiedzieć się od osób, które przeglądają tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce zebrać te obiekty gastronomiczne, które w ofercie mają śniadanie w mieście Bielsko-Biała.

śniadania Bielsko-Biała

Chcesz być w naszym spisie restauracji?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli obiektów

Jeżeli musisz dostać się na naszą listę z Bielska-Białej, napisz do nas wiadomość e-mail na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja lokalu,
 • przykładowe śniadania, które przygotowujecie oraz ich ceny,
 • zdjęcia dań, które warto opublikować,
 • zdjęcia w czasie Waszej pracy! Pokażemy ludzi, którzy pracują na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy prześlą nam także zdjęcia swoich szczęśliwych klientów, którzy jedzą dania. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie, które odnajdą każdą próbę oszukaństwa, a to zawsze kończy się bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Bielsku-Białej, pamiętaj, że w każdym mieście jest tylko jeden obiekt, która będzie się wyświetlać na naszej witrynie w określonym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do lokalu w mieście Bielsko-Biała). Pośpiesz się!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać restaurację z Bielska-Białej, w której byłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy obsmarować? Wyślij do nas kilka informacji, a dokładniej:

 • nazwa lokalu,
 • adres lokalu,
 • śniadania, które jadłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • dodatkowo, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o obiekcie gastronomicznym? Twój tekst oraz wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów internetowych!

Naszkrobajcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że inne restauracje też chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają już napisane przez nas opinie restauracji?

Przykładowo:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym charakteryzują się dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w ciągu całego dnia i musimy przygotować go tak, żeby był on syty. Czasem nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego dania, które zaspokoi nas niejednokrotnie na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań smakowych do tego, aby być w pełni zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie także, że nie można jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu odrobinę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy aby z pewnością znajdziesz takie posiłki w mieście Bielsko-Biała?

śniadania Bielsko-Biała
śniadania Bielsko-Biała

Jak wybrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Bielska-Białej kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie www lokalu. Sprawdzają oni ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tego obiektu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie innych i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba jedynie pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Ultra ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Bielsko-Biała, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda z restauracji z Bielska-Białej będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Dlatego też, niektóre osoby mogą preferować te obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane posiłki w mieście Bielsko-Biała:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus z dodatkami,
 • fast food,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki z parówką,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdego miejsca, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Bielsko-Biała? A może uzupełnisz naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja