Śniadania Cieszyn

Cieszyn ma bardzo dużo różnych lokali, które w swoim menu mają ogromną ilość różnych pyszności, które na pewno skosztowałby każdy łasuch. Które z nich są warte wydania pieniędzy? Tego na pewno dowiemy się od osób, które przeglądają tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce zebrać najbardziej polecane restauracje, które w ofercie mają śniadanie w mieście Cieszyn.

śniadania Cieszyn

Musisz być w naszym spisie restauracji?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli chcesz dostać się na naszą listę z Cieszyna, napisz do nas e-maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości zawrzyj następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • adres obiektu,
 • warte spróbowania śniadania, które serwujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia posiłków, które warto wyświetlić,
 • najlepiej zdjęcia w czasie Waszej pracy! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • mini bonus dla osób, które doślą także zdjęcie swoich zadowolonych klientów, którzy jedzą przepyszne dania. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie, które wychwycą każdą próbę oszustwa, a to kończy się bardzo źle.

Drogi restauratorze w Cieszynie, pamiętaj, że w każdym z miast może być maksymalnie jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszej stronie w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy tą restaurację w mieście Cieszyn). Pośpiesz się!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać restaurację z Cieszyna, w której jadłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy obsmarować? Wyślij nam kilka punktów, a mianowicie:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja lokalu,
 • dania, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • fotografie dań,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o lokalu? Twój wpis zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swoim wrogom, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Naszkrobajcie do nas maila lub użyjecie formularza kontaktowego, który jest dostępny niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że inne obiekty także chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Sprawdź kilka z nich:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Trzeba pamiętać o tym, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w całym dniu i musimy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Czasem nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas niejednokrotnie na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, żeby być całkowicie zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie także, że nie można jeść tych ważnych posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Cieszyn?

śniadania Cieszyn
śniadania Cieszyn

Jak znaleźć dobrą restaurację?

Często mieszkańcy Cieszyna kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie www lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko jest ten obiekt od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Zawsze trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Cieszyn, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda z restauracji z Cieszyna będzie nam mogła zaserwować posiłki w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Z tego powodu, niektóre osoby mogą preferować takie obiekty, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Cieszyn:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus z dodatkami,
 • parówki,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki z parówką,
 • bagietka z salami,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdego miejsca, które oferuje szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Cieszyn? A może chcesz uzupełnić naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja