Śniadania Słupsk

Słupsk ma wiele różnych obiektów, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pozycji, które z pewnością spróbowałby każdy koneser dobrego smaku. Jakie z nich są warte wydania ostatnich pieniędzy? Tego chcemy dowiedzieć się od osób przeglądających tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce wypisać najlepiej oceniane lokale, które w menu mają śniadanie w mieście Słupsk.

śniadania Słupsk

Chcesz być w naszym spisie lokali?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli chcesz dostać się na naszą listę z Słupska, wyślij do nas maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości zawrzyj następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja lokalu,
 • ciekawe dania, które gotujecie oraz ich ceny,
 • zdjęcia dań, które warto wyświetlić,
 • zdjęcia w czasie Waszej pracy! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • bonus dla osób, które wyślą także zdjęcie swoich szczęśliwych klientów, którzy jedzą Waszepyszne dania. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie, które wychwycą każdą próbę oszukaństwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo bardzo źle.

Drogi właścicielu restauracji w Słupsku, pamiętaj, że w każdym z miast może być tylko jeden obiekt, która będzie wyświetlana na naszym serwisie w danym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do restauracji w mieście Słupsk). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać lokal z Słupska, w której byłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy wystawić negatywną opinię? Napisz do nas kilka informacji, a mianowicie:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja obiektu,
 • śniadania, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • fotografie dań,
 • dodatkowo, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o lokalu gastronomicznym? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na naszym serwisie, a Ty pochwalisz się swoim przyjacielom, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że inne obiekty też chcą się dodać do naszej listy!

Przykładowe opinie restauracji

Sprawdź te:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go tak, żeby był on syty. Czasem nie starcza nam czasu, na przygotowanie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas nieraz przez cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań w kubkach smakowych do tego, żeby być w pełni zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie też, że nie można jeść posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy aby z pewnością znajdziesz takie posiłki w mieście Słupsk?

śniadania Słupsk
śniadania Słupsk

Jak wybrać dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Słupska kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie www restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a potem interesuje ich jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Ultra ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Słupsk, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda restauracja z Słupska będzie nam mogła serwować posiłki na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Z tego względu, niektóre osoby mogą preferować te lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Słupsk:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus z papryką,
 • fast food (niestety w postaci sieciówek),
 • kawa i rogalik maślany,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • gorditas,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które ma szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Słupsk? A może uzupełnisz naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja