Śniadania Kęty

Kęty ma bardzo dużo różnych obiektów, które w swoim menu mają ogromną ilość różnych pozycji, które na pewno skosztowałby każdy obżartuszek. Jakie z nich są warte wybrania się? Tego dowiemy się od osóbnaszych internautów i właścicieli lokali gastronomicznych.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce zebrać najlepiej oceniane restauracje, które oferują śniadanie w mieście Kęty.

śniadania Kęty

Musisz być w naszym spisie restauracji?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli chcesz dostać się na naszą listę z Kęt, wyślij do nas maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • adres obiektu,
 • ciekawe dania, które podajecie oraz ich ceny,
 • zdjęcia posiłków, które warto opublikować,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • gratis dla osób, które wyślą także zdjęcia swoich zadowolonych klientów, którzy jedzą dania. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które znajdą każdą próbę oszustwa, a to kończy się bardzo bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Kętach, pamiętaj, że w każdym z miast może być maksymalnie jeden obiekt, która będzie wyświetlana na naszej witrynie w danym mieście (no chyba, że to my odwiedziliśmy tą restaurację w mieście Kęty). Masz powód, więc spiesz się!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać lokal gastronomiczny z Kęt, w której byłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy negatywnie ocenić? Wyślij nam kilka punktów, a mianowicie:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja obiektu,
 • posiłki, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • dodatkowo, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o lokalu gastronomicznym? Twój wpis zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjecie formularza dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że pozostałe restauracje też chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają już napisane przez nas opinie restauracji?

Przykładowo:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak określić dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas nieraz przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być w całości zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie także, że nie wolno jeść posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co zjedliście. Czy na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Kęty?

śniadania Kęty
śniadania Kęty

Jak znaleźć idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Kęt wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie internetowej restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba jedynie pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Bardzo ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Kęty, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda restauracja z Kęt będzie nam mogła serwować posiłki na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Z tego względu, niektórzy z nas mogą preferować takie lokale, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Kęty:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z dodatkami,
 • naleśniki z serem,
 • kawa z cynamonem,
 • omlet z serem,
 • gorditas,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdej restauracji, które ma szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Kęty? A może uzupełnisz naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja