Śniadania Wejherowo

Wejherowo ma bardzo dużo różnych restauracji, które oferują nam ogromną ilość różnych pyszności, które z pewnością spróbowałby każdy łasuch. Które z nich są warte wydania pieniędzy? Tego dowiemy się od osób, które przeglądają tą stronę i właścicieli obiektów gastronomicznych.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce zebrać najbardziej polecane lokale, które oferują śniadanie w mieście Wejherowo.

śniadania Wejherowo

Musisz być na naszej liście restauracji?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli chcesz dostać się na naszą listę z Wejherowa, wyślij do nas maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa restauracji,
 • adres lokalu,
 • Twoje dania, które serwujecie oraz ich ceny,
 • fotografie dań, które chcecie pokazać ,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy prześlą nam także zdjęcia swoich zadowolonych klientów, którzy zajadają się przepysznymi daniami. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które wychaczą każdą próbę oszukaństwa, a to zawsze kończy się bardzo bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Wejherowie, pamiętaj, że w każdym z miast jest maksymalnie jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszej witrynie w danym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do restauracji w mieście Wejherowo). Pośpiesz się!

Dla bywalców restauracji

Chcesz dodać lokal gastronomiczny z Wejherowa, w której jadłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy wystawić negatywną opinię? Wyślij nam kilka informacji, a mianowicie:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja obiektu,
 • śniadania, które jadłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o lokalu gastronomicznym? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty pochwalisz się swoim przyjacielom, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów!

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjecie formularza dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że pozostałe restauracje także chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Sprawdź kilka z nich:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak wybrać dobre śniadania?

Trzeba pamiętać o tym, że śniadanie to ten posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet przez cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, żeby być całkowicie zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie także, że nie można jeść tych ważnych posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy aby z pewnością znajdziesz takie posiłki w mieście Wejherowo?

śniadania Wejherowo
śniadania Wejherowo

Jak znaleźć dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Wejherowa kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej restauracji. Sprawdzają oni ceny dań, które serwuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Bardzo ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Wejherowo, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda z restauracji z Wejherowa będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Z tego powodu, niektóre osoby mogą preferować takie obiekty, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Wejherowo:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z papryką,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • wasa z łososiem,
 • wafle ryżowe.

Menu każdego miejsca, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Wejherowo? A może uzupełnisz naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja