Śniadania Białystok

Białystok ma bardzo dużo różnych obiektów, które w swoim menu mają ogromną ilość różnych pyszności, które z pewnością skosztowałby każdy obżartuszek. Które z nich są warte zachodu? Tego chcemy dowiedzieć się od osób przeglądających tą stronę i właścicieli restauracji.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce zagregować wszystkie obiekty gastronomiczne, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Białystok.

śniadania Białystok

Pragniesz być w naszym spisie lokali?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli lokali gastronomicznych

Jeśli chcesz dostać się na naszą listę z Białegostoku, wyślij do nas wiadomość e-mail na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości umieść następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja obiektu,
 • najlepsze posiłki, które gotujecie oraz ich koszt,
 • fotografie posiłków, które warto wyświetlić,
 • zdjęcia Was w pracy! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na renomę Twojej marki!
 • bonus dla osób, które wyślą także zdjęcia swoich szczęśliwych klientów, którzy jedzą pyszne dania. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychwycą każdą próbę oszukaństwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo bardzo źle.

Serdeczny właścicielu lokalu w Białymstoku, pamiętaj, że w każdym z miast jest maksymalnie jeden obiekt, która będzie się wyświetlać na naszym portalu w określonym mieście (no chyba, że to my odwiedziliśmy ten obiekt w mieście Białystok). Pośpiesz się!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać restaurację z Białegostoku, w której jadłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy negatywnie ocenić? Napisz do nas kilka punktów, a mianowicie:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja obiektu,
 • dania, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój wpis zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty będziesz chwalić się swojemu mężowi, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów w internecie!

Napiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że inne obiekty też chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Sprawdź te:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Czasem nie starcza nam czasu, na stworzenie w pełni wartościowego dania, które zaspokoi nas niejednokrotnie na długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie także, że nie można jeść posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Białystok?

śniadania Białystok
śniadania Białystok

Jak znaleźć dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Białegostoku wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie www restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nigdy nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Białystok, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Większość czasu każda z restauracji z Białegostoku będzie nam mogła serwować dania na miejscu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować te lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane posiłki w mieście Białystok:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z papryką,
 • parówki,
 • kawa i rogalik maślany,
 • naleśniki z parówką,
 • gorditas,
 • wasa z łososiem,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdego miejsca, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Białystok? A może chcesz uzupełnić naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja