Śniadania Rzeszów

Rzeszów ma wiele różnych restauracji, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pyszności, które z pewnością spróbowałby każdy obżartuszek. Jakie z nich są warte wydania pieniędzy? Tego na pewno dowiemy się od osób czytających tą stronę i właścicieli restauracji.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce zebrać wszystkie lokale, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Rzeszów.

śniadania Rzeszów

Chcesz być na naszej liście restauracji?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli chcesz dostać się na naszą listę z Rzeszowa, napisz do nas maila na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości zawrzyj następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • adres lokalu,
 • istotne dania, które podajecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia dań, które warto wyświetlić,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy pracują na renomę Twojej marki!
 • bonus dla osób, które prześlą nam także zdjęcie swoich uśmiechniętych{ od ucha attain ucha} klientów, którzy zajadają się daniami. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychwycą każdą próbę oszustwa, a to zawsze kończy się bardzo źle.

Drogi przedsiębiorco w Rzeszowie, pamiętaj, że w każdym mieście jest maksymalnie jedna restauracja, która będzie się wyświetlać na naszym serwisie w określonym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do obiektu w mieście Rzeszów). Masz powód, więc spiesz się!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać lokal gastronomiczny z Rzeszowa, w której byłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy negatywnie ocenić? Wyślij do nas kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja restauracji,
 • dania, które jadłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o restauracji? Twój wpis zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów w internecie!

Wypiszcie do nas maila lub użyjecie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Nie zapominajcie, że pozostałe restauracje także chcą się dodać do naszego spisu!

Przykładowe opinie restauracji, w których już byliśmy

Przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go tak, żeby był syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas niejednokrotnie przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, żeby być w całości zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie też, że nie wolno jeść tych ważnych posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Rzeszów?

śniadania Rzeszów
śniadania Rzeszów

Jak dobrać dobrą restaurację?

Często mieszkańcy Rzeszowa kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Sprawdzają oni ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz jedynie pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Rzeszów, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda restauracja z Rzeszowa będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować te obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Rzeszów:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus z dodatkami,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • gorditas,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które posiada szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Rzeszów? A może uzupełnisz naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja