Śniadania Gliwice

Gliwice ma bardzo dużo różnych restauracji, które oferują nam dużą ilość różnych pysznych pozycji, które z pewnością spróbowałby każdy obżartuszek. Które z nich są warte wybrania się? Tego chcemy dowiedzieć się od osób przeglądających tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce zebrać najlepsze obiekty, które oferują śniadanie w najpiękniejszym mieście – Gliwice.

śniadania Gliwice

Pragniesz być w naszym spisie restauracji?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli pragniesz dostać się na naszą listę z Gliwic, wyślij do nas maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa restauracji,
 • adres lokalu,
 • Twoje dania, które gotujecie oraz ich ceny,
 • fotografie posiłków, które warto pokazać ,
 • najlepiej zdjęcia Was w pracy! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • gratis dla osób, które doślą także zdjęcie swoich szczęśliwych klientów, którzy zajadają się Waszymi daniami. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które odnajdą każdą próbę oszukaństwa, a to kończy się bardzo bardzo źle.

Drogi przedsiębiorco w Gliwicach, pamiętaj, że w każdym z miast może być tylko jeden lokal, która będzie wyświetlana na naszej witrynie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do restauracji w mieście Gliwice). Warto się pospieszyć!

Dla bywalców restauracji

Chcesz dodać obiekt gastronomiczny z Gliwic, w której byłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy wystawić negatywną opinię? Wyślij nam kilka punktów, a dokładniej:

 • nazwa lokalu,
 • adres restauracji,
 • posiłki, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o lokalu? Twój wpis zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów w internecie!

Naszkrobajcie do nas maila lub użyjecie formularza kontaktowego, który jest dostępny niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że inne lokale też chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Sprawdź kilka z nich:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym charakteryzują się dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to ten posiłek w całym dniu i musimy przygotować go tak, żeby był syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być w pełni zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie też, że nie wolno jeść posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu odrobinę czasu na przetrawienie wszystkiego. Czy na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Gliwice?

śniadania Gliwice
śniadania Gliwice

Jak dobrać idealną restaurację?

Często mieszkańcy Gliwic wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie www restauracji. Sprawdzają oni ceny dań, które serwuje dana restauracja, a potem interesuje ich jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Gliwice, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Większość czasu każda restauracja z Gliwic będzie nam mogła serwować posiłki na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektóre osoby mogą preferować takie lokale, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Gliwice:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z papryką,
 • naleśniki z serem,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdego miejsca, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Gliwice? A może uzupełnisz naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja