Śniadania Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański ma wiele różnych lokali, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pyszności, które na pewno spróbowałby każdy koneser dobrego smaku. Które z nich są warte wybrania się? Tego dowiemy się od osóbnaszych internautów i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce zagregować najlepiej oceniane restauracje, które oferują śniadanie w najpiękniejszym mieście – Pruszcz Gdański.

śniadania Pruszcz Gdański

Chcesz być w naszym spisie restauracji?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli pragniesz widnieć na naszej liście z Pruszcza Gdańskiego, wyślij do nas e-maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja obiektu,
 • ciekawe posiłki, które podajecie oraz ich ceny,
 • fotografie posiłków, które chcecie wyświetlić,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • gratis dla osób, które prześlą nam także zdjęcie swoich uśmiechniętych{ od ucha accomplish ucha} klientów, którzy zajadają się przepysznymi daniami. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które wychwycą każdą próbę oszukaństwa, a to zawsze kończy się bardzo bardzo źle.

Serdeczny przedsiębiorco w Pruszczu Gdańskim, pamiętaj, że w każdym mieście jest maksymalnie jeden lokal, która będzie wyświetlana na naszym serwisie w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy tą restaurację w mieście Pruszcz Gdański). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać lokal z Pruszcza Gdańskiego, w której byłeś/aś, a nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy negatywnie ocenić? Wyślij nam kilka punktów, a dokładniej:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja restauracji,
 • dania, które jadłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • dodatkowo, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój wpis wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty pochwalisz się swojej rodzinie, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów internetowych!

Napiszcie do nas maila lub użyjcie formularza, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że pozostałe lokale także chcą się dodać do naszej listy!

Najnowsze opinie restauracji, w których już byliśmy

Nasze ulubione:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas czasem nawet na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie także, że nie można jeść posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Pruszcz Gdański?

śniadania Pruszcz Gdański
śniadania Pruszcz Gdański

Jak dobrać idealną restaurację?

Często mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie internetowej restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie osób trzecich i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Pruszcz Gdański, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Większość czasu każda restauracja z Pruszcza Gdańskiego będzie nam mogła serwować posiłki w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować te obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Pruszcz Gdański:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z papryką,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i grahamka,
 • omlet z serem,
 • gorditas,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które oferuje szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Pruszcz Gdański? A może uzupełnisz naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja