Śniadania Myślenice

Myślenice ma wiele różnych obiektów, które oferują nam dużą ilość różnych pozycji, które z pewnością spróbowałby każdy łasuch. Jakie z nich są warte zachodu? Tego dowiemy się od osóbnaszych internautów i restauratorów.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce zagregować najlepsze lokale, które oferują śniadanie w mieście Myślenice.

śniadania Myślenice

Pragniesz być w naszym spisie restauracji?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli obiektów

Jeśli musisz dostać się na naszą listę z Myślenicach, napisz do nas maila na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości umieść następujące informacje:

 • nazwa restauracji,
 • adres restauracji,
 • ciekawe śniadania, które serwujecie oraz ich ceny,
 • zdjęcia posiłków, które warto opublikować,
 • najlepiej zdjęcia Was w pracy! Pokażemy ludzi, którzy pracują na Twoją markę!
 • bonus dla osób, które doślą także zdjęcie swoich uśmiechniętych{ od ucha get ucha} klientów, którzy jedzą Waszeprzepyszne dania. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które znajdą każdą próbę oszustwa, a to zawsze kończy się bardzo bardzo źle.

Serdeczny przedsiębiorco w Myślenicach, pamiętaj, że w każdym mieście może być maksymalnie jeden lokal, która będzie wyświetlana na naszym serwisie w danym mieście (no chyba, że to my odwiedziliśmy ten obiekt w mieście Myślenice). Masz powód, więc spiesz się!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać restaurację z Myślenicach, w której jadłeś/aś, a nie spotkałeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy wystawić negatywną opinię? Napisz do nas kilka punktów, a mianowicie:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja obiektu,
 • dania, które jadłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o obiekcie? Twój wpis zostanie opublikowane na naszym serwisie, a Ty pochwalisz się swoim znajomym, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Napiszcie do nas maila lub użyjecie formularza, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że inne obiekty także chcą się dodać do naszej listy!

Przykładowe opinie restauracji

Przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak określić dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to ten posiłek w całym dniu i musimy przygotować go tak, żeby był on syty. Niekiedy nie starcza nam czasu, na przygotowanie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas niejednokrotnie na długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie także, że nie wolno jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy aby z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Myślenice?

śniadania Myślenice
śniadania Myślenice

Jak znaleźć idealną restaurację?

Często mieszkańcy Myślenicach wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie internetowej restauracji. Sprawdzają oni ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie osób trzecich i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Myślenice, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda restauracja z Myślenicach będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować takie obiekty, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Myślenice:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z dodatkami,
 • naleśniki z serem,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • wafle ryżowe.

Menu każdego miejsca, które oferuje szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Myślenice? A może chcesz uzupełnić naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja