Śniadania Nowy Sącz

Nowy Sącz ma wiele różnych obiektów, które oferują nam dużą ilość różnych pysznych pozycji, które na pewno spróbowałby każdy koneser dobrego smaku. Które z nich są warte wydania ostatnich pieniędzy? Tego dowiemy się od osób, które przeglądają tą stronę i właścicieli restauracji.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce wypisać najbardziej polecane lokale gastronomiczne, które w menu mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Nowy Sącz.

śniadania Nowy Sącz

Chcesz być w naszym spisie restauracji?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli lokali gastronomicznych

Jeśli musisz dostać się na naszą listę z Nowego Sącza, wyślij do nas wiadomość na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa restauracji,
 • adres restauracji,
 • najlepsze śniadania, które podajecie oraz ich ceny,
 • fotografie dań, które chcecie opublikować,
 • najlepiej zdjęcia Was w pracy! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • gratis dla tych, którzy doślą także zdjęcie swoich szczęśliwych klientów, którzy zajadają się Waszymi daniami. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które wychaczą każdą próbę oszustwa, a to zawsze kończy się bardzo bardzo źle.

Serdeczny przedsiębiorco w Nowym Sączu, pamiętaj, że w każdym z miast jest maksymalnie jedna restauracja, która będzie się wyświetlać na naszej witrynie w danym mieście (no chyba, że to my odwiedziliśmy ten obiekt w mieście Nowy Sącz). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać restaurację z Nowego Sącza, w której jadłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy negatywnie ocenić? Wyślij do nas kilka informacji, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • adres restauracji,
 • posiłki, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • fotografie dań,
 • dodatkowo, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o restauracji? Twój wpis wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co piszesz zostało opublikowane w internecie!

Napiszcie do nas maila lub użyjecie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że pozostałe obiekty także chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Niekiedy nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas niejednokrotnie przez cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań smakowych do tego, aby być w pełni zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie także, że nie można jeść posiłków takich jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy z pewnością znajdziesz takie posiłki w mieście Nowy Sącz?

śniadania Nowy Sącz
śniadania Nowy Sącz

Jak wybrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Nowego Sącza wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie www restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Trzeba jednak pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Nigdy nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Nowy Sącz, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda restauracja z Nowego Sącza będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Z tego względu, niektórzy z nas mogą preferować takie lokale, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane posiłki w mieście Nowy Sącz:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus na bułce razowej,
 • naleśniki z serem,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki z parówką,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • wasa z łososiem,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdego miejsca, które oferuje szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Nowy Sącz? A może uzupełnisz naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja