Śniadania Wisła

Wisła ma bardzo dużo różnych lokali, które oferują nam dużą ilość różnych pozycji, które z pewnością skosztowałby każdy łasuch. Które z nich są warte wybrania się? Tego dowiemy się od osóbnaszych internautów i restauratorów.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce wypisać wszelkie lokale, które w ofercie mają śniadanie w mieście Wisła.

śniadania Wisła

Chcesz być na naszej liście lokali?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli restauracji

Jeśli musisz dostać się na naszą listę z Wisły, napisz do nas maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja restauracji,
 • warte spróbowania dania, które przygotowujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia posiłków, które chcecie pokazać ,
 • zdjęcia Was w pracy! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla osób, które prześlą nam także zdjęcie swoich uśmiechniętych{ od ucha reach ucha} klientów, którzy zajadają się Waszymi daniami. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które odnajdą każdą próbę oszukaństwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo bardzo źle.

Serdeczny właścicielu lokalu w Wiśle, pamiętaj, że w każdym z miast jest tylko jeden lokal, która będzie wyświetlana na naszej stronie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do obiektu w mieście Wisła). Nie czekaj, aż konkurencja zgłosi się do nas przed Tobą!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać obiekt gastronomiczny z Wisły, w której jadłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy obsmarować? Wyślij do nas kilka informacji, które będą zawierać:

 • nazwa lokalu,
 • adres obiektu,
 • śniadania, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • fotografie posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszego serwisu internetowego, a Ty będziesz chwalić się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Naszkrobajcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że inne lokale też chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Nasze przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Trzeba pamiętać o tym, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w całym dniu i musimy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Czasem nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas nieraz przez cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie też, że nie można jeść posiłków takich jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy z pewnością znajdziesz takie posiłki w mieście Wisła?

śniadania Wisła
śniadania Wisła

Jak znaleźć dobrą restaurację?

Często mieszkańcy Wisły kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tego obiektu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie innych i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Zawsze trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Wisła, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda restauracja z Wisły będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Z tego względu, niektórzy z nas mogą preferować takie obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane posiłki w mieście Wisła:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus na bułce razowej,
 • parówki,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdej restauracji, które ma szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Wisła? A może uzupełnisz naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja