Śniadania Pruszków

Pruszków ma wiele różnych lokali, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pysznych pozycji, które na pewno spróbowałby każdy łasuch. Jakie z nich są warte wybrania się? Tego chcemy dowiedzieć się od osóbnaszych internautów i właścicieli lokali.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce zagregować najbardziej polecane lokale gastronomiczne, które w ofercie mają śniadanie w mieście Pruszków.

śniadania Pruszków

Pragniesz być w naszym spisie restauracji?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli chcesz widnieć na naszej liście z Pruszkowa, napisz do nas wiadomość e-mail na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa lokalu,
 • adres lokalu,
 • Twoje posiłki, które serwujecie oraz ich ceny,
 • fotografie dań, które warto opublikować,
 • najlepiej zdjęcia Was w pracy! Pokażmy ludzi, którzy pracują na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy prześlą nam także zdjęcie swoich szczęśliwych klientów, którzy jedzą Waszepyszne dania. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie, które odnajdą każdą próbę oszustwa, a to musi kończyć się bardzo bardzo źle.

Drogi restauratorze w Pruszkowie, pamiętaj, że w każdym z miast jest maksymalnie jeden obiekt, która będzie się wyświetlać na naszej stronie w określonym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do obiektu w mieście Pruszków). Nie czekaj, aż konkurencja zgłosi się do nas przed Tobą!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać restaurację z Pruszkowa, w której jadłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy negatywnie ocenić? Napisz do nas kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja lokalu,
 • posiłki, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • fotografie posiłków,
 • dodatkowo, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o lokalu? Twój wpis zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swoim przyjacielom, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów internetowych!

Napiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Nie zapominajcie, że pozostałe restauracje także chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają już napisane przez nas opinie restauracji?

Nasze ulubione:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go tak, żeby był on syty. Czasem nie starcza nam czasu, na przygotowanie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas czasem nawet na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie także, że nie wolno jeść posiłków takich jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Pruszków?

śniadania Pruszków
śniadania Pruszków

Jak znaleźć dobrą restaurację?

Często mieszkańcy Pruszkowa kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie www restauracji. Sprawdzają oni ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a potem interesuje ich jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Pruszków, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda restauracja z Pruszkowa będzie nam mogła serwować posiłki na miejscu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Dlatego też, niektóre osoby mogą preferować takie obiekty, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Pruszków:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus na bułce razowej,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki z parówką,
 • gorditas,
 • wasa z łososiem,
 • wafle ryżowe.

Menu każdego miejsca, które ma szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Pruszków? A może uzupełnisz naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja