Śniadania Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój ma bardzo dużo różnych restauracji, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pysznych pozycji, które na pewno spróbowałby każdy łasuch. Jakie z nich są warte wybrania się? Tego chcemy dowiedzieć się od osóbnaszych internautów i właścicieli obiektów gastronomicznych.
Jesteśmy portalem, który w niedalekiej przyszłości chce wypisać najlepiej oceniane obiekty gastronomiczne, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Krynica-Zdrój.

śniadania Krynica-Zdrój

Musisz być w naszym spisie restauracji?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli restauracji

Jeżeli pragniesz dostać się na naszą listę z Krynicy Zdrój, wyślij do nas e-maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja lokalu,
 • istotne posiłki, które podajecie oraz ich ceny,
 • fotografie dań, które chcecie pokazać wszystkim,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy pracują na Twoją markę!
 • gratis dla tych, którzy prześlą nam także zdjęcia swoich zadowolonych klientów, którzy zajadają się daniami. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które znajdą każdą próbę oszukaństwa, a to kończy się bardzo źle.

Drogi przedsiębiorco w Krynicy Zdrój, pamiętaj, że w każdym mieście jest tylko jedna restauracja, która będzie się wyświetlać na naszej witrynie w danym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do lokalu w mieście Krynica-Zdrój). Warto się pospieszyć!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać restaurację z Krynicy Zdrój, w której byłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy negatywnie ocenić? Napisz nam kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • adres restauracji,
 • śniadania, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swoim wrogom, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów!

Napiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że pozostałe lokale też chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Przykładowo:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Trzeba pamiętać o tym, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas czasem nawet na długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań w kubkach smakowych do tego, żeby być całkowicie zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie też, że nie można jeść posiłków takich jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu odrobinę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Krynica-Zdrój?

śniadania Krynica-Zdrój
śniadania Krynica-Zdrój

Jak wybrać idealną restaurację?

Często mieszkańcy Krynicy Zdrój wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie internetowej restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko jest ten obiekt od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Ultra ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Krynica-Zdrój, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda z restauracji z Krynicy Zdrój będzie nam mogła zaserwować posiłki na miejscu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować takie obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Krynica-Zdrój:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus na bułce razowej,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i rogalik maślany,
 • omlet z serem,
 • gorditas,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdego miejsca, które ma szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Krynica-Zdrój? A może chcesz uzupełnić naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja